Ta strona używa plików cookie.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Wiecej w naszej Polityce Cookies
Tak, akceptuję

ortopeda

ortopeda – lekarz Bartłomiej Pawelec

Wiek pacjentów: dzieci i dorośli

pacjneci od 0 r.ż.

spejalizacja: ortopedia

Absolwent Wojskowego Wydziału Lekarskiego w Łodzi. Specjalista z zakresu ortopedii oraz ultrasonografii: stawów kolanowych, biodrowych, skokowych i łokciowych u dzieci oraz dorosłych.

Karierę zawodową rozpoczął na Oddziale Ortopedyczno-Urazowym w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Płocku. Obecnie pracuje w Klinice Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu i Ortopedii CMKP w Otwocku, pod kierownictwem Prof. dr hab. n. med. Stanisława Pomianowskiego oraz na Oddziale Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej w Garwolinie. Uczestnik sympozjów, kursów krajowych i zagranicznych potwierdzonych certyfikatami uczestnictwa. Zajmuje się głównie diagnostyką i leczeniem zaburzeń układu mięśniowo-szkieletowego, poradnią preluksacyjną, zaburzeniami wrodzonymi stóp dziecięcych i wadami postawy.

W Poradni Ortopedycznej Rodzinnego Centrum Medycznym ZANMED lek. med. Bartłomiej Pawelec zajmuje się: konsultacjami ortopedycznymi dla dzieci ( od 0 r. ż. do 18 r. ż.) i dorosłych wykonywaniem badań USG (stawu kolanowego, łokciowego, skokowego, barkowego, biodrowego, ścięgno Achillesa) u dzieci i dorosłych wykonywaniem zabiegów polegających na podawaniu: płytkowych czynników wzrostu, komórek macierzystych, kwasu hialuronowego, sterydów itp. pod kontrolą USG w leczeniu świeżych i zastarzałych urazów sportowych, zmian przeciążeniowych (entezo i tendinopatie), także w obrębie kręgosłupa leczeniem choroby zwyrodnieniowej wszystkich stawów przez dostawowe podanie ww. preparatów wykonywaniem zabiegów kriolezji, termolezji w obrębie kręgosłupa oraz obwodowych pod kontrolą USG ordynowaniem planu rehabilitacyjnego po zabiegach operacyjnych, urazach oraz w leczeniu zmian zwyrodnieniowych * innymi drobnymi zabiegami z zakresu ortopedii: punkcja stawu, iniekcje domięśniowe, podanie osocza bogatopłytkowego i kwasu hialuronowego

Koszt konsultacji 250 zł

Lekarz nie przyjmuje w ramach towarzystw ubezpieczeniowych.

Telefon: 22 78 36 023

Adres: ul. Piłsudskiego 33, 05-074 Halinów

ortopeda – lekarz Mateusz Żebrowski

Wiek pacjentów: dorośli

pacjneci od 18 r.ż. spejalizacja: w trakcie specjalizacji z ortopedii

Doktor jest w trakcie specjalizacji w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu.

Pracuję na stanowisku młodszego asystenta w Klinice Chorób Kręgosłupa i Ortopedii CMKP Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego im. prof. Adama Grucy w Otwocku. Aktualnie jest w trakcie stażu w Klinice Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu i Ortopedii.

Szczególnie interesuję się diagnostyką i leczeniem przewlekłych zespołów bólowych kręgosłupa, deformacjami kręgosłupa oraz chirurgią urazową narządu ruchu. Jest członkiem AO Spine

Ukończył studia stacjonarne na kierunku lekarskim - II Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Telefon: +48227836023

Adres: ul. Piłsudskiego 33, 05-074 Halinów

Cennik

ortopedia

konsultacja ortopedyczna

230-250

usg - 1 staw

200

usg - 2 stawy

320

blokada z lekiem - lek pacjenta

130

blokada z lekiem

250

iniekcja dostawowa - lek pacjneta

60

Osocze bogatopłytkowe - 1 punkt

900

Do pobrania

Brak plików

Partnerzy

NFZ
PZU
Enel-med
Tu zdrowie
Allianz
Saltus ubezpieczenia
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!