Ta strona używa plików cookie.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Wiecej w naszej Polityce Cookies
Tak, akceptuję

Opinie naszych pacjentów

Mirka Ostrowska

P. Pawelec w bardzo przystepny sposob przedstawil problem mojego schorzenia. Juz za 2 tygodnie mialam zabieg osoczem bogatoplytkowym. Jeszcze przed zabiegiem mialam kontakt z Pania Eliza Szatanska - zaopiekowala sie mna, jak najlepsza przyjaciolka.

Ocena

Leszek Gelo

Nie znam nazwiska Pani która dziś pobierała mi krew. Zrobiła to zaiste po mistrzowsku. Oddaję krew i wierzcie mi.....Gdyby tak pielęgniarki robiły wkłucia. Mógłbym oddawać krew co drugi dzień....Naprawdę delikatnie i bardzo profesjonalni...

Ocena

Joanna

Dziękuje ortopedzie Bartoszowi Pawelcowi za zabieg osocza bogatopłytkowego. Przed osoczem podczas wycieczek górskich strasznie bolały mnie kolana. Właśnie wróciłam z Tatr i po trzech dniach wymagających wędrówek zero bólu.

Ocena

Kacper Oski

Dziękuje za ofiarną pracę dla naszej społeczności. A Paniom dziękuje za pozytywne załatwienie sprawy. Pozdrawiam personel Zanmed.

Ocena

Kasia Wojtkowska

Daje 5 gwiazdek za to, że ZANMED wspiera lokalne cele charytatywne. Super akcja: zbieranie prezentów dla potrzebujących dzieci na święta!

Ocena

Krzysztof Dobrowolski

Fajna przychodnia z której korzystam z całą moją rodziną, dobra dostępność do lekarza pediatry i lekarza rodzinnego. Polecam też specjalistów oraz medycynę pracy! Jednego dnia można wszystko bez problemu załatwić.

Ocena

Izabela Walasek

Jestem bardzo zadowolona z usług przychodni. Przeniosłam się z całą rodziną z Sulejówka bo tutaj normalnie można dostać się do lekarza i mają przyjemne fajnie wyposażone wnętrza. Bardzo też polecam usługi położnej Patrycji Mazewskiej...

Ocena

Partnerzy

NFZ
PZU
Enel-med
Tu zdrowie
Allianz
Saltus ubezpieczenia