Ta strona używa plików cookie.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Wiecej w naszej Polityce Cookies
Tak, akceptuję

Dlaczego Zanmed

ZANMED to Rodzinne Centrum Medyczne zlokalizowane w podwarszawskim Halinowie, które zapewnia dostępną i nowoczesną opiekę zdrowotną dostosowaną do potrzeb pacjentów.

Oferujemy szeroki zakres usług w ramach kontraktu z NFZ oraz komercyjnych – od profilaktyki, przez rozwiązywanie nagłych problemów, po długofalową opiekę specjalistyczną opartą na wnikliwej diagnostyce. Naszym pacjentom pomagamy osiągnąć optymalne zdrowie na wszystkich etapach ich życia, a każdy przypadek traktujemy indywidualnie. Usługi medyczne świadczymy w nowoczesnym, klimatyzowanym budynku, zaprojektowanym według najnowszych europejskich standardów. Obecnie posiadamy 15 gabinetów lekarskich, gabinety zabiegowe, punkt pobrań oraz strefę pracownika. Mając na uwadze komfort naszych pacjentów, stale się rozwijamy i planujemy otwarcie nowych przestrzeni.

Wiemy, jak ważne jest utrzymanie dobrych relacji z lekarzem i jak trudny może być jego wybór, dlatego współpracujemy ze wspaniałym zespołem specjalistów, którzy dokładają wszelkich starań, aby zapewnić pacjentom kompleksową i spersonalizowaną opiekę.   Oprócz dbania o wysoką jakość obsługi pacjentów dbamy też o środowisko pracy całego zespołu, ponieważ ich zadowolenie przekłada się na zadowolenie pacjentów. Zależy nam na uczciwości potwierdzonej wysoką jakością naszych usług, ale również na komforcie psychicznym pacjentów, co oznacza, że przez lekarzy oraz personel zawsze będziesz traktowany z szacunkiem i empatią.

Proponujemy świadczenia zdrowotne dla całej rodziny od najwcześniejszych lat życia, włącznie z etapem monitorowania prawidłowości przebiegu ciąży. Chcemy, aby przyszłe mamy poczuły się bezpiecznie i wspieramy je w kolejnych latach rozwoju dziecka.

Rozumiemy troskę o zdrowie własne i Twoich najbliższych, dlatego jesteśmy blisko i staramy się, aby nasze usługi były dostępne w dogodnych terminach. Decyzję o wyborze sposobu leczenia podejmiemy wspólnie, mając do dyspozycji nowoczesne technologie oraz wysokie kwalifikacje naszych lekarzy.

Razem zadbajmy o optymalne zdrowie i dobre samopoczucie Twoje i całej Twojej rodziny.

Aktualności

Aktualne zasady przebywania w placówce

Przeczytaj

Wznowiliśmy usługi stomatologiczne w ramach...

Przeczytaj

Szczepienia na grypę - zapisz...

Przeczytaj

Nowy lekarz medycyny pracy -...

Przeczytaj

Zadeklaruj się do lekarza POZ...

Przeczytaj

Pakiet badań borelioza

Przeczytaj

Galeria

Oferty pracy

Lekarz Medycyny Rodzinnej

Przeczytaj

Opinie naszych pacjentów

Justyna Zub

Alergolog dr Monika Szychta pomogła mi się uporać z moją alergią z którą, od wielu lat nie mógł sobie poradzić żaden lekarz. Sama przychodnia bardzo nowoczesna i przyjazna.

Ocena

Magdalena Cicha-Kłak

W gabinecie zabiegowym Zanmedu zawsze czułam się tak komfortowo, jak to tylko w takim miejscu możliwe. Ale potrzebowałam pomocy w domu: nauczyć mnie, jak zrobić sobie zastrzyk. Pani Eliza Szatańska przyjechała, pokazała i... ogarnięte! Dzi...

Ocena

Elżbieta Łysik

Jestem bardzo zadowolona z wczorajszego pobrania krwi przez Panią Elizę. Delikatnie i profesjonalnie. Szacunek. Dziękuję. Elżbieta Łysik

Ocena

Mirka Ostrowska

P. Pawelec w bardzo przystepny sposob przedstawil problem mojego schorzenia. Juz za 2 tygodnie mialam zabieg osoczem bogatoplytkowym. Jeszcze przed zabiegiem mialam kontakt z Pania Eliza Szatanska - zaopiekowala sie mna, jak najlepsza przyjaciolka.

Ocena

Leszek Gelo

Nie znam nazwiska Pani która dziś pobierała mi krew. Zrobiła to zaiste po mistrzowsku. Oddaję krew i wierzcie mi.....Gdyby tak pielęgniarki robiły wkłucia. Mógłbym oddawać krew co drugi dzień....Naprawdę delikatnie i bardzo profesjonalni...

Ocena

Joanna

Dziękuje ortopedzie Bartoszowi Pawelcowi za zabieg osocza bogatopłytkowego. Przed osoczem podczas wycieczek górskich strasznie bolały mnie kolana. Właśnie wróciłam z Tatr i po trzech dniach wymagających wędrówek zero bólu.

Ocena

Kacper Oski

Dziękuje za ofiarną pracę dla naszej społeczności. A Paniom dziękuje za pozytywne załatwienie sprawy. Pozdrawiam personel Zanmed.

Ocena

Kasia Wojtkowska

Daje 5 gwiazdek za to, że ZANMED wspiera lokalne cele charytatywne. Super akcja: zbieranie prezentów dla potrzebujących dzieci na święta!

Ocena

Krzysztof Dobrowolski

Fajna przychodnia z której korzystam z całą moją rodziną, dobra dostępność do lekarza pediatry i lekarza rodzinnego. Polecam też specjalistów oraz medycynę pracy! Jednego dnia można wszystko bez problemu załatwić.

Ocena

Izabela Walasek

Jestem bardzo zadowolona z usług przychodni. Przeniosłam się z całą rodziną z Sulejówka bo tutaj normalnie można dostać się do lekarza i mają przyjemne fajnie wyposażone wnętrza. Bardzo też polecam usługi położnej Patrycji Mazewskiej...

Ocena

Wyraź swoją opinię

Ocena

Partnerzy

NFZ
PZU
Enel-med
Tu zdrowie
Allianz
Saltus ubezpieczenia