Ta strona używa plików cookie.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Wiecej w naszej Polityce Cookies
Tak, akceptuję

medycyna podróży

Spełniając szereg wymogów, Rodzinne Centrum Medyczne ZANMED uzyskało miano Certyfikowanego Centrum Medycyny Podróży.

Planując podróż do krajów o podwyższonym ryzyku zdrowotnym, należy skorzystać z konsultacji lekarza medycyny podróży, który po określeniu kierunku świata, w jaki pacjent chce się udać, przedstawi pełną profilaktykę oraz zasady bezpiecznego dla zdrowia wypoczynku. Na spotkanie z lekarzem specjalistą najlepiej umówić się w terminie co najmniej 6-8 tygodni przed wyjazdem, co w razie potrzeby ułatwi wygodne zaplanowanie schematu szczepień. Jeśli do podróży zostało mniej czasu, warto skonsultować z lekarzem ewentualną możliwość zastosowania przyspieszonego schematu poszczególnych szczepień oraz uzyskać zalecenia dotyczące niezbędnej profilaktyki.

Podczas konsultacji Lekarz Medycyny Podróży:

informuje pacjenta o sytuacji zdrowotnej w regionie planowanej podróży proponuje obowiązkowe i zalecane szczepienia, dostosowane do celu i charakteru podróży ustala wskazania do profilaktyki malarii, jeśli turysta udaje się w rejon zagrożony tą chorobą przekazuje wytyczne, dotyczące bezpiecznego zachowania i zapobiegania chorobom zakaźnym w egzotycznych rejonach świata zaleca odpowiednie wyposażenie apteczki podróżnej.

WAŻNE! Po powrocie skontaktuj się z lekarzem z Certyfikowanego Centrum Medycyny Podróży, jeśli Twoje samopoczucie się pogorszyło, szczególnie jeśli miałeś styczność z chorymi osobami, zostałeś ugryziony przez tamtejsze owady lub zwierzęta lub wystąpiły niepokojące objawy o nieznanym podłożu.

Specjaliści

medycyna podróży – lekarz Anna Nowicka

Wiek pacjentów: dzieci i dorośli

pacjneci od 0 r.ż.

certyfikowany lekarz medycyny podróży

Wieloletni pracownik przychodni medycznej w Halinowie, a od 2013 roku pracownik Rodzinnego Centrum Medycznego ZANMED. Dr Anna Nowicka jest Absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie oraz specjalistą w zakresie pediatrii z ponad 20-letnim doświadczeniem.

Od 2013 roku jest również Lekarzem Medycyny Podróży z uprawnieniami do: kwalifikowania i wykonywania szczepień profilaktycznych, profilaktyki przeciwmalarycznej, profilaktyki przeciwbiegunkowej oraz leczenia przewlekłych chorób podróży.

W ramach Poradni Medycyny Podróży Rodzinnego Centrum Medycznego ZANMED Pani doktor doradza jak zabezpieczyć się przed wyjazdem na wakacje, jakie szczepienia są konieczne oraz jak postępować w razie problemów ze zdrowiem, kiedy jesteśmy w innym kraju.

Telefon: 22 78 36 023

Adres: ul. Piłsudskiego 33, 05-074 Halinów

Cennik

medycyna podróży

konsultacja certyfikowanego lekarza medycyny podróży

180

kwalifikacja przed szczepieniem

100

międzynarodowa książeczka szczepień

10

Do pobrania

Brak plików

Partnerzy

NFZ
PZU
Enel-med
Tu zdrowie
Allianz
Saltus ubezpieczenia
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!