Ta strona używa plików cookie.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Wiecej w naszej Polityce Cookies
Tak, akceptuję

urologia

Urologia zajmuje się w diagnostyką i leczeniem schorzeń układu moczowo-płciowego u kobiet oraz mężczyzn – w tym: nietrzymania moczu, chorób nerek, chorób moczowodów, impotencji, nowotworów, infekcji. Ze względu na swoją specyfikę układ moczowo-płciowy wykazuje dużą podatność na infekcje – zwłaszcza u kobiet okolice intymne cechują się dużą wilgotnością i łatwym dostępem dla bakterii, przez co łatwo o ich namnażanie. Urologia zajmuje się także dysfunkcjami układu moczowo-płciowego u mężczyzn, które często są źródłem dużego dyskomfortu, zarówno fizycznego, jak i psychicznego, ponieważ wiele z nich utrudnia lub uniemożliwia prowadzenie normalnego życia seksualnego. Do urologa należy zgłosić się, jeśli oddawaniu moczu towarzyszy świąd lub pieczenie, częste parcie na mocz, problemy z oddawaniem moczu, w przypadku nawracających infekcji układu moczowego, przy problemach z nietrzymaniem moczu, jeśli pojawił się ból lub obrzęk jąder, ból w podbrzuszu lub w okolicach nerek, lub gdy pacjent zauważy opuchliznę na nogach, nadgarstkach i powiekach. Sprawna interwencja urologa pomoże zahamować rozwój choroby, a w wielu przypadkach może uchronić pacjenta przed interwencją chirurgiczną.

Specjaliści

urolog – prof. CMKP, dr hab. n. med. Sławomir Poletajew

Wiek pacjentów: dorośli

Dr hab. n. med. Sławomir Poletajew, Prof. CMKP Specjalista urolog z europejskim tytułem FEBU (Fellow of the European Board of Urology). Zajmuje się kompleksowo diagnostyką i leczeniem schorzeń układu moczowego oraz męskiego układu płciowego. Ukończył studia lekarskie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz Uniwersytecie Victora Segalena w Bordeaux. Odbył liczne staże krajowe i zagraniczne, między innymi w Fundacio Puigvert w Barcelonie, Martini Klinik w Hamburgu, Klinice Urologii w Pradze. Prowadzi prace badawcze z zakresu urologii onkologicznej i zakażeń układu moczowego. Stopień doktora nauk medycznych i doktora habilitowanego nauk medycznych uzyskał na podstawie badań nad możliwościami poprawy metod diagnostycznych u chorych na raka pęcherza moczowego. Jest zatrudniony na stanowisku profesora w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego.

W Centrum Medycznym Zanmed konsultuje dorosłych pacjentów z problemami urologicznymi:

  • między innymi nowotworami układu moczowego,
  • przerostem prostaty,
  • zakażeniami układu moczowego,
  • nietrzymaniem moczu,
  • kamicą moczową,
  • zaburzeniami wzwodu prącia.

Udziela również konsultacji o charakterze profilaktycznym, jak i tzw. drugiej opinii w skomplikowanych przypadkach medycznych.

Znajomość języków obcych:

  • Język angielski

Opinie o lekarzu

Telefon: 22 7836023

Adres: ul. Piłsudskiego 33, 05-074 Halinów

Cennik

urologia

konsultacja urologiczna profesorska

230

konsultacja profesorska

230

Do pobrania

Brak plików

Partnerzy

NFZ
PZU
Enel-med
Tu zdrowie
Allianz
Saltus ubezpieczenia
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!