Ta strona używa plików cookie.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Wiecej w naszej Polityce Cookies
Tak, akceptuję

psychologia

Psychologia dziecięca to dział psychologii koncentrujący się na dziecku, jego funkcjonowaniu w środowisku, potrzebach i niezbędnych warunkach do prawidłowego rozwoju. Psychologia dziecięca zajmuje się w dużej mierze psychologią rozwojową, czyli pewnymi normami i prawidłowościami, wedle których zdrowe dziecko powinno się rozwijać. W sytuacji, gdy pewne funkcje nabywa później lub nie nabywa ich wcale, jest to podstawą, aby podejrzewać zaburzenia rozwojowe. Psycholog pomaga również dzieciom uporać się z trudnościami emocjonalnymi towarzyszącymi przykrym doświadczeniom – rozwodowi rodziców, śmierci bliskiej osoby, udziałowi w wypadku. Prowadzi terapię z zakresu zaburzeń lękowych, zaburzeń nastroju, zaburzeń odżywiania, zaburzeń rozwoju (autyzm, zespół Aspergera), uzależnień, a także profilaktykę depresji. Podczas konsultacji psychologicznej lekarz pomoże określić charakter problemów oraz zaproponuje odpowiednie metody pracy nad ich rozwiązaniem.

Specjaliści

psycholog – mgr. Dorota Fryc

Wiek pacjentów: dzieci i dorośli

pacjneci od 15 r.ż.

specjalizacja: psychologia

Ukończyła z wyróżnieniem Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej w Warszawie. Nieustannie szkoli się w dziedzinie terapii, poszerza swoją wiedzę i doskonali umiejętności praktyczne, aby skutecznie udzielać pomocy osobom tego potrzebującym. Szczególnie interesuje ją psychologia kryzysu i traumy, dlatego ukończyła studia podyplomowe z zakresu psychotraumatologii. Ponieważ nie każdy po bolesnych doświadczeniach potrafi sam dojść do momentu, w którym życie zaczyna mieć pozytywne, radosne aspekty Dorota Fryc zajmuje się również wzrostem potraumatycznym i artterapią. Ukończyła studia reżyserii teatralnej i za pomocą „sceny” pozwala swoim klientom znaleźć formę wyrazu siebie samego.

Do każdego pacjenta podchodzi w sposób indywidualny i ze szczególnym zaangażowaniem. Stara się, aby każdy pacjent samodzielnie odnalazł w sobie siłę do poradzenia sobie z zaistniałymi w jego życiu trudnościami. Zapewnia absolutną dyskrecję.

W Rodzinnym Centrum Medycznym ZANMED proponuje pomoc psychologiczną i terapeutyczną skierowaną do młodzieży i dorosłych, dostosowaną do indywidualnych potrzeb pacjentów.

W Rodzinnym Centrum Medycznym ZANMED mgr. Dorota Fryc przyjmuje w poniedziałki.

Telefon: 22 78 36 023

Adres: ul. Piłsudskiego 33, 05-074 Halinów

Cennik

psychologia

konsultacja psychologiczna

120

terapia psychologiczna ( 50 min )

120

terapia psychologiczna ( 80 min )

150

Do pobrania

Brak plików

Partnerzy

NFZ
PZU
Enel-med
Tu zdrowie
Allianz
Saltus ubezpieczenia
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!