Ta strona używa plików cookie.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Wiecej w naszej Polityce Cookies
Tak, akceptuję

Specjaliści

pediatra – lekarz Anna Nowicka

Wiek pacjentów: dzieci

pacjneci: do 18 r.ż.

specjalizacja: pediatria

Wieloletni pracownik przychodni medycznej w Halinowie, a od 2013 roku pracownik Rodzinnego Centrum Medycznego ZANMED. Dr Anna Nowicka jest Absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie oraz specjalistą w zakresie pediatrii z ponad 20-letnim doświadczeniem.

Od 2013 roku jest również Lekarzem Medycyny Podróży z uprawnieniami do: kwalifikowania i wykonywania szczepień profilaktycznych, profilaktyki przeciwmalarycznej, profilaktyki przeciwbiegunkowej oraz leczenia przewlekłych chorób podróży.

W ramach Poradni Medycyny Podróży Rodzinnego Centrum Medycznego ZANMED Pani doktor doradza jak zabezpieczyć się przed wyjazdem na wakacje, jakie szczepienia są konieczne oraz jak postępować w razie problemów ze zdrowiem, kiedy jesteśmy w innym kraju.

Telefon: 22 78 36 023

Adres: ul. Piłsudskiego 33, 05-074 Halinów

pediatra – dr n. med. Monika Lech

Wiek pacjentów: dzieci i dorośli

pacjneci od 0 r. ż

Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie. Jest członkiem polskich towarzystw medycznych oraz rady konsultacyjnej Ogólnopolskiego Programu Profilaktyki Cukrzycy i Chorób Cywilizacyjnych PoZdro. Jest ekspertem portali medycznych i programów TV w dziedzinie pediatrii i diabetologii.

Współpracowała z renomowanymi placówkami medycznymi jako: asystent w Klinice Pediatrii i Nefrologii Akademii Medycznej (obecnego Uniwersytetu Medycznego) w Warszawie, asystent w Klinice Pediatrii Alergologii i Diabetologii w Instytucie – Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka oraz starszy asystent w Klinice Chorób Metabolicznych, Endokrynologii i Diabetologii w Instytucie – Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka. Pełniła funkcje: Ordynatora Oddziału Pediatrycznego Szpitala Powiatowego w Wołominie, Kierownika Poradni Diabetologicznej Instytutu – Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie oraz Kierownika Oddziału Pediatrii i Chirurgii Dzieci Szpitala Medicover w Warszawie.

W Poradni Dzieci Zdrowych i Dzieci Chorych Podstawowej Opieki Zdrowotnej Rodzinnego Centrum Medycznego ZANMED zajmuję się leczeniem dzieci chorych oraz szczepieniami i bilansami dzieci zdrowych.

W dziedzinie pediatrii specjalizuje się w:

profilaktyce cukrzycy i chorób cywilizacyjnych, szczepieniami, badaniami diagnostycznymi, przygotowaniem do zabiegów, a także leczeniem chorób i dolegliwości wieku dziecięcego, w tym infekcji układu oddechowego, pokarmowego, moczowego, zakażeń wirusowych i bakteryjnych, chorób zakaźnych i pasożytniczych wieku dziecięcego.

W dziedzinie diabetologii zajmuje się:

diagnostyką i leczeniem wszystkich typów cukrzycy u dzieci i dorosłych, leczeniem tzw. chwiejnej cukrzycy" z wykorzystaniem systemów ciągłego monitorowania glikemii, a w szczególności leczeniem ciągłym podskórnym wlewem insuliny przy użyciu osobistych pomp insulinowych.

W Rodzinnym Centrum Medycznym ZANMED dr n. med. Monika Lech przyjmuje w wybrane piątki.

Telefon: 22 78 36 023

Adres: ul. Piłsudskiego 33, 05-074 Halinów

Cennik

pediatria

konsultacja pediatryczna

120

rozklejanie warg sromowych u niemowlaka dr n. med. Monika Lech

100

Do pobrania

Brak plików

Partnerzy

NFZ
PZU
Enel-med
Tu zdrowie
Allianz
Saltus ubezpieczenia
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!