Ta strona używa plików cookie.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Wiecej w naszej Polityce Cookies
Tak, akceptuję

neurologia

Podstawowa Opieka Zdrowotna (POZ) odgrywa coraz ważniejszą rolę w systemach ochrony zdrowia w Europie. Jest ona częścią systemu opieki zdrowotnej zapewniającą osobom uprawnionym kompleksowe świadczenia opieki zdrowotnej w miejscu zamieszkania. Do świadczeń POZ zalicza się także profilaktyczną opiekę nad dziećmi i młodzieżą sprawowaną przez pielęgniarkę. Pacjent POZ ma prawo do imiennego wyboru lekarza, pielęgniarki i położnej podstawowej opieki zdrowotnej, dlatego przed pierwszą wizytą w Przychodni POZ powinien złożyć deklarację, która wyraża jego wybór. Lekarz Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ), nazywany również lekarzem rodzinnym lub lekarzem pierwszego kontaktu, to najczęściej specjalista w zakresie medycyny rodzinnej, pediatrii i chorób wewnętrznych. To pierwszy lekarz, z którym należy się skontaktować, gdy zauważymy niepokojące objawy chorobowe lub znaczne pogorszenie samopoczucia. Jego zadaniem jest przeprowadzenie dokładnego wywiadu i dobór odpowiedniego leczenia, a jeżeli zajdzie taka konieczność skierowanie na badania laboratoryjne lub diagnostyczne, do innego specjalisty, na leczenie szpitalne, bądź sanatoryjne.

Świadczenia Przychodni POZ Rodzinnego Centrum Medycznego ZANMED obejmują: profilaktykę chorób, w tym badania i porady w ramach profilaktyki wieku rozwojowego oraz szczepienia ochronne świadczenia profilaktyki chorób układu krążenia udzielanie porad w leczeniu schorzeń zapewnienie diagnostyki laboratoryjnej oraz obrazowej i nieobrazowej (EKG, RTG, USG) zgodnie z obowiązującym wykazem wykonywanie zabiegów w gabinecie zabiegowym i w domu pacjenta orzekanie o stanie zdrowia inne świadczenia: kierowanie do poradni specjalistycznych i na leczenie szpitalne, kierowanie na rehabilitację i leczenie uzdrowiskowe, kwalifikowanie do świadczeń transportu sanitarnego w POZ i wystawianie zleceń przewozów, wystawianie zleceń na realizację świadczeń pozostających w zakresie zadań pielęgniarki POZ, wystawianie zaświadczeń dotyczących stanu zdrowia pacjenta

Specjaliści

neurolog – lekarz Agnieszka Czopińska

Wiek pacjentów: dorośli

pacjneci od 18 r.ż.

specjalizacja: neurologia

Neurolog z wieloletnim doświadczeniem. Pracowała dla wielu renomowanych placówek medycznych – m.in. Kliniki Neurologii II Wydziału Lekarskiego Warszawskie Uniwersytetu Medycznego w Szpitalu Bielańskim, Kliniki Nefrologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego Szpitala Bielańskiego oraz Kliniki Chirurgii I Angiologii. W Poradni Neurologicznej Rodzinnego Centrum Medycznym ZANMED Zajmuje się diagnozowaniem oraz leczeniem chorób układu nerwowego.

W Rodzinnym Centrum Medycznym ZANMED lekarz Agnieszka Czopińska przyjmuje w piątki.

Telefon: 22 78 36 023

Adres: ul. Piłsudskiego 33, 05-074 Halinów

Cennik

neurologia

konsultacja neurologiczna

190-200

Do pobrania

Brak plików

Partnerzy

NFZ
PZU
Enel-med
Tu zdrowie
Allianz
Saltus ubezpieczenia
close
Potrzebujesz więcej informacji?
Oddzwonimy do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej.
Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Zostaw numer
oddzwonimy!