Personel medyczny

LEKARZA MEDYCYNY RODZINNEJ – dr Anna Świętochowska

zdjecie

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. od 2014 roku zdobywa swoje doświadczenie w pracy lekarza medycyny rodzinnej w Warszawskich przychodniach.  Pracownik  Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.  Uczestnik wielu konfenrecji i sympoziów medycznych. Obecnie szkoli się w zakresie doractwa laktacyjnego. 

W centrum Medyczny ZANMED przyjmuje dzieci i dorosłych. 

 

 

ZAPISY

 

tel. 22 78 36 023

 

Bez tytułu

 


LEKARZ MEDYCYNY RODZINNEJ – dr Piotr Michniewicz

zdjęcie

Wykształcenie:

 

• Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
• Zakończone szkolenie specjalizacyjne z Medycyny Rodzinnej

 

Doświadczenie zawodowe:

 

• Lekarz stażysta w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim oraz Warszawskim Szpitalu dla Dzieci
• Lekarz rezydent zdobywający praktykę m.in. w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym im. prof. W. Orłowskiego, Szpitalu Dziecięcym im. prof. dr. med. Jana Bogdanowicza, Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym a także w przychodniach na Pradze Południe oraz Wawrze jako lekarz POZ.
• Lekarz POZ w Domu Pomocy Społecznej w Warszawie

 

dr Piotr stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w kursach i szkoleniach z zakresu opieki lekarskiej nad pacjentami geriatrycznymi, dziećmi oraz szczególnymi grupami pacjentów.

Bardzo ceni sobie kontakt z ludźmi oraz całościową opiekę nad pacjentem, stąd decyzja o specjalizacji z Medycyny Rodzinnej. Prywatnie jest szczęśliwym mężem i ojcem dwójki dzieci. 

 

W Centrum Medycznym ZANMED przyjmuje pacjentów dorosłych oraz dzieci 

 

ZAPISY

 

tel. 22 78 36 023

 

Bez tytułu

 

 

DERMATOLOG/WENEROLOG – dr Karolina Rutkowska

Bez tytułu

Specjalista dermatolog-wenerolog, absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Oddziale Dermatologii Dorosłych Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych konferencjach, kursach i szkoleniach.

 

Zajmuje się następującymi chorobami dorosłych i dzieci: Trądzik; Trądzik różowaty; Choroby alergiczne i atopowe (wyprysk, eczema; atopowe zapalenie skóry, pokrzywka); Choroby zakaźne (brodawki wirusowe, opryszczka, mięczaki zakaźne, infekcje bakteryjne: liszajec zakaźny, ropnie, czyraki, grzybice); Owrzodzenia podudzi; Łuszczyca; Liszaj płaski; Łojotokowe zapalenie skóry; Łysienie; Choroby przenoszone drogą płciową: Opryszczka; Chlamydioza; Rzeżączka; Kłykciny kończyste.

 

Ponadto wykonuje następujące zabiegi:

 

Konsultacje; Peeling chemiczny; Usuwanie zmian skórnych (brodawczaków, włókniaków, pieprzyków); Biopsja ze zmian skórnych do badania histopatologicznego. Dermoskopia;
Dermatochirurgia, leczenie biologiczne łuszczycy i łuszczycowego zapalenia stawów;
Usuwanie: brodawek łojotokowych, włókniaków, mięczaków zakaźnych, kłykcin kończystych; Nacinanie ropni, czyraków; Oczyszczanie owrzodzeń podudzi; Kriochirurgia i elektrokoagulacja 

 

ZAPISY

 

tel. 22 78 36 023

 

Bez tytułu

 

 

 

ORTODONTA/ dr Mateusz Maciejczak

zdjęcie

Dr Mateusz Maciejczak – od 2013 absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego zajmujący się kompleksowym leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłychCzłonek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego stale udoskonalający swoje umiejętności na licznych kursach i konferencjach. Aktualnie uczęszczający do amrykańskiej szkoły ortodontycznej Progressive Orthodontic Seminars.  Od 2017 roku doktorant na Lubelskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie wykonuje liczne badania naukowe z zakresu ortodoncji i mikrobiologii. Dr Mateusz zdobywa zaufanie nawet najmłodszych pacjentów dzięki otwartości i indywidualnemu podejściu do każdego z nich. Prywatnie miłośnik triathlonu i piłki nożnej.

Informacje o usługach 

ZAPISY

 

tel. 22 78 36 023

 

Bez tytułu

UROLOG/ dr n. med. Sławomir Poletajew

Bez tytułu

Dr n. med. Sławomir Poletajew jest specjalistą urologii z europejskim tytułem FEBU. Doktor Nauk Medycznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz nauczyciel akademicki.

 

Autor i współautor licznych publikacji, głównie w zakresu onkologii urologicznej oraz uczestnik wielu zagranicznych staży klinicznych i naukowych w takich ośrodkach jak: Uniwersytet Eppendorf w Hamburgu, Uniwersytet Karola w Pradze, Uniwersytet Autonomiczny w Barcelonie i wielu innych.

 

Adiunt w Katedrze Urologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus)

 

Zajmuję się diagnostyką oraz leczeniem zachowawczym i operacyjnym chorób układu moczowego i męskiego układu rozrodczego w pełnym zakresie.

 

ZAPISY

 

tel. 22 78 36 023

 

Bez tytułu

OKULISTA/ OKULISTA DZIECIĘCY lek. med. Katarzyna Wojtas – Korzeniec

okul

Lek. med. Katarzyna Wojtas – Korzeniec specjalizuje się w okulistyce dzieci i dorosłych. Jest  absolwentką II wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. F. Skubiszewskiego w Lublinie. 

 

Specjalizację z dziedziny okulistyki rozpoczęła w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie, gdzie zdobyła doświadczenie zawodowe w Poradniach: Ogólnej, Jaskrowej, Siatkówkowej, Okuloplastycznej.

 

W chwili obecnej jest młodszym asystentem na Oddziale Okulistycznym Szpitala Dziecięcego im. prof. J. Bogdanowicza w Warszawie (Niekłańska), który specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu zeza. 

 

Dodatkowo ukończyła Studium Doktoranckie Wojskowego Instytutu Medycznego oraz jest absolwentką Pomorskiej Szkoły Policealnej i Studium Pracowników Medycznych i Społecznych w Olsztynie – kierunek ortoptyka.

 

ZAPISY

 

tel. 22 78 36 023

 

Bez tytułu

 

 

PEDIATRA/ DIABETOLOG DZIECIĘCY – DOROSŁYCH – dr n. med. Monika Lech

Bez tytułu

Dr n. med Monika Lech ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie (obecny Uniwersytet Medyczny). Jest członkiem polskich towarzystw medycznych oraz rady konsultacyjnej  Ogólnopolskiego Programu Profilaktyki Cukrzycy i Chorób Cywilizacyjnych PoZdro. Jest ekspertem portali medycznych i programów TV w dziedzinie pediatrii i diabetologii.

 

Współpracowała z renomowanymi placówkami medycznymi jako: asystent w Klinice Pediatrii i Nefrologii Akademii Medycznej (obecnego Uniwersytetu Medycznego) w Warszawie, asystent w Klinice Pediatrii Alergologii i Diabetologii w Instytucie – Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka oraz starszy asystent w Klinice Chorób Metabolicznych, Endokrynologii i Diabetologii w Instytucie – Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka. Pełniła funkcje: Ordynatora Oddziału Pediatrycznego Szpitala Powiatowego w Wołominie, Kierownika Poradni Diabetologicznej Instytutu – Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie oraz Kierownika Oddziału Pediatrii i Chirurgii Dzieci Szpitala Medicover w Warszawie.

 

Specjalizuje się w pediatrii i diabetologii. W Centrum Medycznym ZANMED w Poradni Dzieci Zdrowych i Dzieci Chorych Podstawowej Opieki Zdrowotnej zajmuję się leczeniem dzieci chorych i oraz szczepieniami i bilansami dzieci zdrowych.

 

W dziedzinie pediatrii specjalizuje się w:  profilaktyce cukrzycy i chorób cywilizacyjnych, szczepieniami, badaniami diagnostycznymi, przygotowaniem do zabiegów, a także leczeniem chorób i dolegliwości wieku dziecięcego, w tym infekcji układu oddechowego, pokarmowego, moczowego, zakażeń wirusowych i bakteryjnych, chorób zakaźnych i pasożytniczych wieku dziecięcego.

 

W dziedzinie diabetologii zajmuje się:  diagnostyką i leczeniem wszystkich typów cukrzycy u dzieci i dorosłych, leczeniem tzw. „chwiejnej cukrzycy” z wykorzystaniem systemów ciągłego monitorowania glikemii, a w szczególności leczeniem ciągłym podskórnym wlewem insuliny przy użyciu osobistych pomp insulinowych.

 

ZAPISY

 

tel. 22 78 36 023

 

Bez tytułu

 

 

PEDIATRA/ GASTROLOG DZIECIĘCY – dr n. med. Karolina Piwczyńska

Obraz2

Dr n. med. Karolina Piwczyńska ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie. Posiada specjalizację medyczną w dziedzinie pediatrii oraz gastroenterologii dziecięcej. W 2003 roku rozpoczęła współpracę z Kliniką Gastroenterologii, Hepatologii, Zaburzeń Odżywiania i Pediatrii Instytutu Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskała za rozprawę doktorską z zakresu hepatologii dziecięcej. Doktor Piwczyńska należy do Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii Hepatologii i Żywienia dzieci oraz do Polskiego Towarzystwa Hepatologicznego.

 

W poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej dr n. med. Karolina Piwczyńska przyjmuje dzieci chore i dzieci zdrowe przeprowadzając bilanse i szczepienia. Od września 2018 roku przyjmuje w Centrum Medycznym ZANMED codziennie, w znacznie zwiększonej liczbie godziną dbając o zdrowie naszych najmłodszych pacjentów.

 

W ramach Poradnia Gastroenterologiczna dla dzieci dr n. med. Karolina Piwczyńska przeprowadza diagnostykę i leczenie chorób układu pokarmowego u najmłodszych pacjentów. Opiekuje się dziećmi z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi. Zajmuje się leczeniem bóli brzucha, biegunek i zaburzeń odżywiania.

 

ZAPISY

 

tel. 22 78 36 023

 

Bez tytułu

 

 

 

 

PEDIATRA/ LEKARZ MEDYCYNY PODRÓŻY – dr Anna Nowicka

brak

Wieloletni pracownik przychodni medycznej w Halinowie, a od 2013 roku pracownik Centrum Medyczne ZANMED. Dr Anna Nowicka jest Absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie oraz specjalistą w zakresie pediatrii, z ponad 20 letnim doświadczeniem.

 

Od 2013 roku jest również Lekarzem Medycyny Podróży z uprawnieniami do: kwalifikowania i wykonywania szczepień profilaktycznych, profilaktyki przeciwmalarycznej, profilaktyki przeciwbiegunkowej oraz leczenia przewlekłych chorób podróży.

 

W Centrum Medycznym ZANMED dr Anna Nowicka pracuje w poradni dzieci chorych oraz w poradni dzieci zdrowych Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Opiekuje się pacjentami w wieku od 0 do 18 roku życia.

 

W ramach poradni Medycyny Podróży Pani doktor doradza jak zabezpieczyć się przed wyjazdem na wakacje, jakie szczepienia są konieczne oraz jak postępować w razie problemów ze zdrowiem, kiedy jesteśmy w innym kraju. W Centrum Medycznym ZANMED jest możliwość wykonania wszystkich niezbędnych szczepień przed planowaną podróżą.

 

ZAPISY

 

tel. 22 78 36 023

 

Bez tytułu

 

 

Facebook