osteoporoza-przyczyny-objawy-i-leczenie

BADANIE W KIERUNKU OSTEOPOROZY

Zapraszamy 11.06.2019 na badanie w kierunku osteoporozy. Badanie jest w pełni bezbolesne i trwa 8 minut. Zapisy w rejestracji lub pod numerem 22 78 36 023

plakat Osteoporoza Halinów - Zanmed

Bez tytułu

WSPÓŁPRACA Z CENTRUM MEDYCZNYM CMP

Nawiązaliśmy współpracę z Centrum Medycznym CMP. Od dzisiaj wszyscy pacjenci posiadający pakiety w CMP mogą korzystać z naszych usług bezpłatnie

Bez tytułu

NOWY LEKARZ DERMATOLOG DR KAROLINA RUTKOWSKA

Zapraszamy na konsultację i leczenie do specjalisty dermatologii dr Karoliny Rutkowskiej Zapisy on-line lub telefoniczne pod numerem 22 78 36 023. Wiecej inforamcji o lekarzu pod linkiem. Najbliższy wolny termin – 23/05 (czwartek).

 

 

zabiegi_beautymed

GINEKOLOG – DR KATARZYNA BEDNARCZYK

Miło nam Państwa poinformować, że do naszego zespołu powróciła dr Katarzyna Bednarczyk. Pani dr przyjmuje w soboty oraz w środy. Pełen grafik oraz zapisy on-line dostępne pod linkiem.

lekarz-pediatra-kobieta-bada-chłopca_3446-535

DODATKOWY LEKARZ PEDIATRA W POZ

Szanowni Rodzicie, w związku ze zwiększona zachorowalnością i wydłużającym się czasem oczekiwania do lekarza pediatry informujemy, że w najbliższych dniach do naszego zespołu pediatrów w poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej

dołączy dr Izabela Soszyńska . Zapisy pod numerem telefonu 22 78 36 023 oraz on-line

osteoporoza-przyczyny-objawy-i-leczenie

BADANIE W KIERUNKU OSTEOPOROZY

Zapraszamy 11.03.2019 na badanie w kierunku osteoporozy. Badanie jest w pełni bezbolesne i trwa 8 minut. Zapisy w rejestracji lub pod numerem 22 78 36 023

Plakat Halinów-page-001

zdjęcie

LECZENIE ORTODONTYCZNE – dr Mateusz Maciejczak

Zapraszamy na konsultację i leczenie  do dr Mateusza Maciejczaka.   Zachęcamy do zapisów on-line pod linkiem lub pod numerem telefonu 22 78 36 023. 

 

zakres i cennik usług

 

 

Dr Mateusz Maciejczak – od 2013 absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego zajmujący się kompleksowym leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego stale udoskonalający swoje umiejętności na licznych kursach i konferencjach. Aktualnie uczęszczający do amrykańskiej szkoły ortodontycznej Progressive Orthodontic Seminars.  Od 2017 roku doktorant na Lubelskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie wykonuje liczne badania naukowe z zakresu ortodoncji i mikrobiologii. Dr Mateusz zdobywa zaufanie nawet najmłodszych pacjentów dzięki otwartości i indywidualnemu podejściu do każdego z nich. Prywatnie miłośnik triathlonu i piłki nożnej.

AdobeStock_70706824-1-750x500

DYŻUR PEDIATRYCZNY W SOBOTY

W okresie zwiększonej zachorowalności dr Izabela Soszyńska będzie pełnić dyżur pediatryczny w soboty, w godzinach 9:00 – 12:00. Pierwszy termin dyżuru – 09/02. Pani doktor przyjmuje dzieci w wieku od 0 do 18 roku życia. Zapisy - 22 78 36 023 lub on-line.

mammografia

BEZPŁATNA MAMMOGRAFIA

 

Zapraszamy wszystkie kobiety w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich 2 lat nie korzystały z bezpłatnych badań. Zapisy i weryfikacja 22 78 36 023 / rejestracja@zanmed.pl 

 

MAMMOBUS A4nowy-01

My daughter isn't afraid to pay a visit here

ZABURZENIA KARMIENIA U DZIECI

Ogłaszamy Nabór pacjentów do badania mającego na celu poszukiwanie czynników mogących mieć wpływ na rozwój zaburzeń karmienia u dzieci. Dla zainteresowanych rodziców więcej pod linkiem

weekend-1756858_960_720

OTWIERAMY SIĘ W SOBOTY! _Punkt Pobrań!

Drodzy pacjenci, wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom rozpoczynamy swoją działalność również w soboty.

Początkowo chcielibyśmy zaproponować Wam PUNKT POBRAŃ! Już teraz możesz pobrań krew oraz oddać materiał do badań w każdą sobotę w godzinach 8:00 – 10:30.

 


 

Jednak zanim to zrobisz zapoznaj się z głównymi zasadami pracy punktu pobrań w soboty.

 

Pobieramy krew i przyjmujemy materiał do badań w godzinach 08:00 – 10:30.

 NA POBRANIA W SOBOTY musisz się zapisać! Dbając o Wasz komfort, w celu uniknięcia kolejki – zadzwoń pod numer 22 78 36 023 bądź napisz wiadomość na rejestracja@zanmed.pl, żeby ustalić dogodny termin pobrania. Niedługo również uruchomimy zapisy on-line.

 W soboty pobieramy krew i przyjmujemy materiał do badań z każdego rodzaju skierowań tj. od lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz komercyjne ( również w ramach prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych). 

 

WAŻNE - w soboty pobieramy dzieciom od 3 roku życia, oraz nie pobieramy badań na CITO

 


 

Do Państwa dyspozycji, w godzinach 08:00 – 11:00 jest również rejestracja, która udzieli niezbędnych informacji oraz pomoże we wszystkich sprawach z którymi się do nas zgłaszacie.

 

Życzymy dużo zdrowia i zapraszamy do kontaktu.

 

Zespół Centrum Medycznego ZANMED

a children giving is love

Zbieramy świąteczne prezenty dla potrzebujących dzieci -> PRZYŁĄCZ SIĘ!

Zapraszamy  do wsparcia prezentami na Święta Bożego Narodzenia dzieci objęte opieką MOPS w Halinowie. W ramach podziękowań dla każdego kto wesprze akcje przewidzieliśmy mały upominek oraz rabaty na usługi.

 

My ze swojej strony zakupiliśmy słodycze do paczek mikołajkowych. 

 

zbiórka

Bez tytułu

Nowy lekarz UROLOG – dr n. med. Sławomir Poletajew

 

Zapraszamy na konsultację i leczenie  do nowego lekarza UROLOGA -  dr n. med. Sławomir Poletajew.   

Zapisy  pod numerem telefonu 22 78 36 023 lub on-line.

 

 

o lekarzu


Dr. n. med. Sławomir Poletajew jest specjalistą urologii z europejskim tytułem FEBU. Doktor Nauk Medycznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz nauczyciel akademicki

 

Autor i współautor licznych publikacji, głównie w zakresu onkologii urologicznej oraz uczestnik wielu zagranicznych staży klinicznych i naukowych w takich ośrodkach jak: Uniwersytet Eppendorf w Hamburgu, Uniwersytet Karola w Pradze, Uniwersytet Autonomiczny w Barcelonie i wielu innych.

 

Adiunt w Katedrze Urologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus)

 

Zajmuję się diagnostyką oraz leczeniem zachowawczym i operacyjnym chorób układu moczowego i męskiego układu rozrodczego w pełnym zakresie.


 

Urolog to lekarz medycyny zajmujący się układem moczowo-płciowym; jego budową, fizjologią oraz schorzeniami (np. zakażenia, krwiomocz, problemy z oddawaniem moczu, zaburzenia erekcji, nowotwory, choroby nerek, prostaty, pęcherza moczowego, jąder, narządów płciowych), wadami patologicznymi w aspekcie endokrynologicznym, naczyniowym i operacyjnym oraz ich diagnozowaniem, USG i leczeniem z wykorzystaniem nowoczesnych metod. Zaburzenia funkcjonowania układu powinny być konsultowane w gabinecie urologicznym przez urologa. Częste objawy w chorobach urologicznych które stanowią wskazanie do wizyty w poradnii urologicznej i oceny urologa to: krwiomocz, ból w okolicy lędźwiowej (kolka nerkowa), trudności w oddaniu moczu, zatrzymanie moczu, ból w czasie oddawania moczu, zaburzenia erekcji. Wizyta w prywatnym gabinecie urologicznym to szybki sposób na zdiagnozowanie choroby i leczenie.

 

 

 

 

AdobeStock_101704684-1

NOWE GODZINY PRACY REJESTRACJI TELEFONICZNEJ

 

Informujemy Was, że w celu poprawy Państwa komfortu kontaktu z nami zmieniamy

1. Godziny pracy rejestracji telefonicznej 

- teraz odbieramy telefony od 7:30 a nie tak jak dotychczas od 8:00

 

2. Funkcjonowanie rejestracji on-line

 

- o 7:30 każdego dnia zostaną też odblokowane w naszej „rejestracji on-line” wszystkie dostępne terminy na dany dzień do lekarzy POZ (w tym pediatrów)

 

Zespół Centrum Medycznego ZANMED