AdobeStock_21578039-1170x780

Nowy Lekarz ORTOPEDA – lek. med. Bartłomiej Pawelec

Do naszego zespołu dołącza  lekarz ortopeda - lek. med. Bartłomiej Pawelec, który na codzień pracuje w Szpitalu Ortopedycznym w Otwocku. Konsultuje/wykonuje USG u dzieci od 0 r. ż. i u dorosłych. 

Specjalista z zakresu ortopedii oraz ultrasomografiistawów kolanowych, biodrowych, skokowych i łokciowych u dzieci i dorosłych.

 

Głównie zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń układu mięśniowo – szkieletowego, poradnią preluksacyjną oraz poradami z zaburzeniami wrodzonymi stóp dziecięcych i wadami postawy.

 

 

Jest absolwentem Wydziału Wojskowego Lekarskiego w Łodzi.

 

Karierę zawodową rozpoczynał w Oddziale Ortopedyczno – Urazowym w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Płocku. Obecnie pracuje w Klinice Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu i Ortopedii CMKP w Otwocku pod kierownictwem Prof. dr hab. n. med. Stanisława Pomianowskiego oraz na Oddziale Chirurgii Urazowo – Ortopedycznej w Garwolinie.

 

Uczestnik sympozjów, kursów krajowych i zagranicznych potwierdzonych certyfikatami uczestnictwa.

 

W Rodzinnym Centrum Medycznym ZANMED w Halinowie lek. Med. Bartłomiej Pawelec zajmuje się:

 

 - wykonywaniem badań USG (stawu kolanowego, łokciowego, skokowego, barkowego, biodrowego, ścięgno Achillesa) dla dzieci i dorosłych,

konsultacjami ortopedycznymi dla dzieci ( od 0 r. ż. do 18 r. ż.) i dorosłych

wykonywaniem zabiegów polegających na podawaniu: płytkowych czynników wzrostukomórek macierzystych, kwasu hialuronowego, sterydów itp. pod kontrolą USG w leczeniu świeżych i zastarzałych urazów sportowychzmian przeciążeniowych (entezo i tendinopatie), w tym też w obrębie kręgosłupa,

leczeniem choroby zwyrodnieniowej wszystkich stawów przez dostawowe podanie w/w preparatów,

- wykonywaniem zabiegów kriolezjitermolezji w obrębie kręgosłupa oraz obwodowych pod kontrolą USG

ordynowaniem planu rehabilitacyjnego po zabiegach operacyjnych, urazach oraz w leczeniu zmian zwyrodnieniowych,

- innymi drobnymi zabiegami z zakresu ortopedii – punkcja stawu, iniekcje domięśniowe, podanie osocza bogatopłytkowego, w tym również z kwasem hialuronowym.

 

CENNIK 

 

Konsultacja ortopedyczna dla dorosłych – 140 zł ( pacjent POZ – 130 zł)

Konsultacja ortopedyczna dla dzieci 0 – 18 r. ż.  – 140 zł ( pacjent POZ – 130 zł)

USG 1 stawu -  140 zł

USG 2 stawów – 260 zł

USG stawu biodrowego ( w tym bioderek u dzieci) -  140 zl

Konsultacja ortopedyczna + USG stawu (1 staw) – 260 zł

Konsultacja ortopedyczna + USG stawów (2 stawy) - 360 zł

 

ZAPISY

 

tel. 22 78 36 023

 

rejestracja on-line wkrótce 

1-350x350

Nowy Lekarz KARDIOLOG – dr n. med. Wojciech Szychta

Do naszego zespołu dołącza nowy lekarz kardiolog - dr n. med. Wojciech Szychta. Doktor Wojciech jest bardzo doświadczonym lekarzem pracującym dotychczas w czołowych polskich i europejskich klinikach

 

Najbliższy wolny termin: 03/07 

 

Koszt wizyty w lipcu: 130 zł (pacjent POZ – 120 zł) 

 

 Rejestracja: 22 78 36 023 lub on-line 

 

dr Wojciech Szychta o Sobie

 

Nazywam się Wojciech Szychta,

 

Jestem lekarzem. Do tej pory każdy mój dzień był idealnym dniem, bo żyję moją pasją i marzeniem, żeby leczyć ludzi. Jestem szczęśliwą osobą.

 

Swoją pierwszą miłość do medycyny zacząłem szkoląc się z kardiologii w I Katedrze i Klinice Kardiologii WUM. W czasie swojego szkolenia odbyłem staż naukowo-szkoleniowy w Klinice Położnictwa i Ginekologii, Leeds General Infirmary, Academic Unit of Teaching & learning Paediatrics, Obstetrics & Gyneacology, Wielka Brytania oraz między innymi uzyskałem stypendium naukowo-szkoleniowe we Włoszech, z zakresu echokardiografii przezklatkowej, przezprzełykowej,jak i echokardiografii obciążeniowej z dobutaminą, jak i śródoperacyjnej, ufundowane przez Fundacje CardioTeam utworzoną przez Zespół Poliklinik Grupy Monza, gdzie pracowałem w Oddziale Kardiochirurgii, szpitala San Gaudenzio w Novarze.

 

Poza pracą zawodową w 2013 roku uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych w zakresie medycyny, specjalność kardiologia za rozprawę: „Zmiany charakterystyki pacjentów kierowanych do kardiochirurgicznej rewaskularyzacji wieńcowej w latach 2004 – 2008 i rodzaje stosowanej farmakoterapii przy wypisie”. Jestem autorem i współautorem szeregu oryginalnych prac naukowych, rozdziałów do monografii oraz publikacji.

 

Moją drugą pasją jest profesjonalna poprawa urody pacjentek z zastosowaniem szerokiej gamy dostępnych metod z zakresu medycyny estetycznej. Zainteresowanie medycyną estetyczną wyrosło z artystycznej atmosfery rodzinnej wzmocnionej o wieloletnią praktykę lekarską. W trakcie swojej dotychczasowej pracy często spotykałem się z problemami i wątpliwościami pacjentów, którzy chcieliby nie tylko czuć, ale również wyglądać jak najdłużej młodo i hamować procesy starzenia skóry. Moją wiedzę i doświadczenie wzbogacam w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging w Warszawie.

 

Opinie o lekarzu

nowe logo POLMED

 

 

 

 

 

 

 

Nawiązaliśmy współpracę z firmą POLMED. Od dzisiaj wszyscy pacjenci posiadający pakiety w POLMED mogą korzystać z naszych usług bezpłatnie

Bez tytułu

WSPÓŁPRACA Z CENTRUM MEDYCZNYM CMP

Nawiązaliśmy współpracę z Centrum Medycznym CMP. Od dzisiaj wszyscy pacjenci posiadający pakiety w CMP mogą korzystać z naszych usług bezpłatnie

Bez tytułu

Nowy Lekarz DERMATOLOG lek. med. Karolina Rutkowska

Zapraszamy na konsultację i leczenie do specjalisty dermatologii dr Karoliny Rutkowskiej Zapisy on-line lub telefoniczne pod numerem 22 78 36 023. Wiecej inforamcji o lekarzu pod linkiem. Najbliższy wolny termin – 23/05 (czwartek).

 

 

zdjęcie

LECZENIE ORTODONTYCZNE – dr Mateusz Maciejczak

Zapraszamy na konsultację i leczenie  do dr Mateusza Maciejczaka.   Zachęcamy do zapisów on-line pod linkiem lub pod numerem telefonu 22 78 36 023. 

 

zakres i cennik usług

 

 

Dr Mateusz Maciejczak – od 2013 absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego zajmujący się kompleksowym leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego stale udoskonalający swoje umiejętności na licznych kursach i konferencjach. Aktualnie uczęszczający do amrykańskiej szkoły ortodontycznej Progressive Orthodontic Seminars.  Od 2017 roku doktorant na Lubelskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie wykonuje liczne badania naukowe z zakresu ortodoncji i mikrobiologii. Dr Mateusz zdobywa zaufanie nawet najmłodszych pacjentów dzięki otwartości i indywidualnemu podejściu do każdego z nich. Prywatnie miłośnik triathlonu i piłki nożnej.

Bez tytułu

Nowy lekarz UROLOG – dr n. med. Sławomir Poletajew

 

Zapraszamy na konsultację i leczenie  do nowego lekarza UROLOGA -  dr n. med. Sławomir Poletajew.   

Zapisy  pod numerem telefonu 22 78 36 023 lub on-line.

 

 

o lekarzu


Dr. n. med. Sławomir Poletajew jest specjalistą urologii z europejskim tytułem FEBU. Doktor Nauk Medycznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz nauczyciel akademicki

 

Autor i współautor licznych publikacji, głównie w zakresu onkologii urologicznej oraz uczestnik wielu zagranicznych staży klinicznych i naukowych w takich ośrodkach jak: Uniwersytet Eppendorf w Hamburgu, Uniwersytet Karola w Pradze, Uniwersytet Autonomiczny w Barcelonie i wielu innych.

 

Adiunt w Katedrze Urologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus)

 

Zajmuję się diagnostyką oraz leczeniem zachowawczym i operacyjnym chorób układu moczowego i męskiego układu rozrodczego w pełnym zakresie.


 

Urolog to lekarz medycyny zajmujący się układem moczowo-płciowym; jego budową, fizjologią oraz schorzeniami (np. zakażenia, krwiomocz, problemy z oddawaniem moczu, zaburzenia erekcji, nowotwory, choroby nerek, prostaty, pęcherza moczowego, jąder, narządów płciowych), wadami patologicznymi w aspekcie endokrynologicznym, naczyniowym i operacyjnym oraz ich diagnozowaniem, USG i leczeniem z wykorzystaniem nowoczesnych metod. Zaburzenia funkcjonowania układu powinny być konsultowane w gabinecie urologicznym przez urologa. Częste objawy w chorobach urologicznych które stanowią wskazanie do wizyty w poradnii urologicznej i oceny urologa to: krwiomocz, ból w okolicy lędźwiowej (kolka nerkowa), trudności w oddaniu moczu, zatrzymanie moczu, ból w czasie oddawania moczu, zaburzenia erekcji. Wizyta w prywatnym gabinecie urologicznym to szybki sposób na zdiagnozowanie choroby i leczenie.