Wizyty w ramach ubezpieczeń zdrowotnych

prywatne uz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WIZYTY W RAMACH DODATKOWYCH UBEZPIECZEŃ ZDROWOTNYCH

Dzięki prywatnemu ubezpieczeniu zdrowotnemu możesz korzystać bezpłatnie z usług medycznych świadczonych w naszej przychodni.

 

 

Obecnie honorujemy polisy :

 

 

zmiany-w-layoucie-(1)_09

 

 

 

 

 

zmiany-w-layoucie-(1)_08

 

 

 

 

 

To znaczy, że nic nie płacisz za porady lekarzy specjalistów i badania w przychodni w ramach swojego pakietu zdrowotnego.

 

Ubezpieczenie zdrowotne dotyczy leczenia ambulatoryjnego. Zaliczamy do nich: konsultacje medyczne, badania diagnostyczne, szczepienia i stomatologia.

 

Czas oczekiwania na wizytę u internisty / pediatry i specjalisty

 

Zwykle czas oczekiwania na wizytę u specjalisty jest nie dłuższy niż 3 dni, a w przypadku lekarza rodzinnego wizyta może być zrealizowana tego samego dnia lub w dniu kolejnym.

 

Czy do wykonania badań laboratoryjnych i diagnostycznych  oraz na wizytę u specjalisty jest potrzebne skierowanie?

 

Na badania  laboratoryjne i diagnostyczne Pacjent musi posiadać skierowanie, nie koniecznie od lekarza pracującego w placówce, z którą współpracuje Ubezpieczyciel. Wizyty u lekarzy specjalistów realizowane są bez skierowania. 

 

Warunkiem uzyskania świadczeń zdrowotnych jest posiadanie karty         ubezpieczeniowej która jest identyfikatorem w placówkach medycznych. 

O nas

logo_new

Po wielu latach starań udało się nam otworzyć nową przychodnię medyczną w Halinowie. Od listopada 2013 roku działamy w nowoczesnym budynku przy ul. Piłsudskiego 33. Do dyspozycji naszych pacjentów jest 8 gabinetów lekarskich, przestronna poczekalnia z przyjazną rejestracją oraz wydzielona część dla najmłodszych.

Informacje kontaktowe

Centrum Medyczne ZANMED

 

 emial rejestracja@zanmed.pl
home  ul. Piłsudskiego 33, 05 – 074 Halinów
tel tel. 22 78 36 023

 

Facebook

Google Plus