fdeb3368d58041565db071aeab5d3493_large

Nowy lekarz ALERGOLOG – dr n. med. Monika Szychta

Do naszego zespołu dołącza nowy lekarz alergolog - dr n. med. Monika Szychta. Dr Monika jest specjalistą pediatrii oraz alergologii. Przyjmuje pacjentów w każdym wieku. Leczy alergie pokarmowe, wziewne oraz kontaktowe. Zajmuje się immunoterapią swoistą (odczulanie). 

Koszt wizyty : 140 zł (pacjent POZ – 130 zł) 

Koszt odczulania: wycena indywidualna po konsultacji

 

 Rejestracja telefoniczna 22 78 36 023

 

Dr n. med. Monika Szychta jest Specjalistą pediatrii oraz alergologii w Klinice Pneumonologii i Alergologii Wieku Dziecięcego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

 

Od 2009 związana z Kliniką Gastroenterologii, Hepatologii, Zaburzeń Odżywiania i Pediatrii Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie, obecnie pracuje jako starszy asystent.

Członek Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci (PTGHiŻD); Polskiego Towarzystwa Hepatologicznego (PTH); Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego (PTP); Polskiego Towarzystwa Alergologicznego (PTA).

 

Oprócz pracy klinicznej jest zaangażowana w rozwój naukowy. Swoją wiedzę nieustannie pogłębia poprzez czynny udział w międzynarodowych i krajowych konferencjach poświęconych tematyce alergologii, gastroenterologii, hepatologii i żywienia dzieci.

 

Jest autorem i współautorem oryginalnych prac naukowych, prac poglądowych, prac kazuistycznych, tłumaczenia rozdziału w monografii Harriet Lane Pediatria- podręcznik dla praktykujących pediatrów. W/w prace ukazały się w czasopismach: Journal of Pediatric Gastroenterology and Nutrition, Pediatria Współczesna, Gastroenterologia, Hepatologia i Żywienie Dziecka oraz Standardy Medyczne Pediatria.

 

Główne ukierunkowania kliniczne

 

• alergie pokarmowe, wziewne i kontaktowe,
• immunoterapia swoista (odczulanie),
• uczulenie na jad owadów,
• zakażenia górnych i dolnych dróg oddechowych,
• bóle brzucha,
• refluks żołądkowo- przełykowy,
• zaparcie stolca,
• biegunki,
• niedobór masy ciała,
• zaburzenia karmienia.

d9758ec2c3d1943d1a9d67fab9c37058_large

Nowy lekarz ENDOKRYNOLOG – dr n. med. Dorota Szydlarska

Do naszego zespołu dołącza nowy lekarz endokrynolog - dr n. med. Dorota Szydlarska. Pani doktor zajmuje się leczeniem nadczynności i niedoczynności tarczycy, raków tarczycy, kwalifikacją do terapii jodem radioaktywnym oraz diagnostyką i terapią guzów neuroendokrynnych.

Koszt wizyty : 140 zł (pacjent POZ – 130 zł) 

 

 Rejestracja: 22 78 36 023

 

dr n. med. Dorota Szydlarska jest Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Uzyskała tytuł doktora nauk medycznych w dziedzinie endokrynologii – temat pracy doktorskiej: Ocena przydatności badania stężenia androgenów w ślinie u kobiet z zespołem policystycznych jajników leczonych metforminą. Uzyskała specjalizację w dziedzinie chorób wewnętrznych, medycyny rodzinnej oraz medycynie nuklearnej, gdzie zajmuje się leczeniem nadczynności i niedoczynności tarczycy, raków tarczycy, kwalifikacją do terapii jodem radioaktywnym oraz diagnostyką i terapią guzów neuroendokrynnych. Obecnie odbywa szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie endokrynologii w Klinice Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Diabetologii CSK MSWiA. Od wielu lat związana jest z Centralnym Szpitalem Klinicznym MSWiA w Warszawie na stanowisku kierownika Przychodni Medycyny Rodzinnej. Jest autorem i współautorem wielu publikacji medycznych. Jest certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej.

lekarz-internista-rumia

Nowy Lekarz Medycyny Rodzinnej – dr Aleksandra Zielińska

Zapraszamy na konsultację do nowego lekarze medycyny rodzinnej dr Aleksandry Zielińskiej. Konsultuje dzieci i dorosłych w każdy wtorek i środę. Zapisy on-line pod linkiem.

IMG_1273

Nowy Lekarz ORTOPEDA – lek. med. Bartłomiej Pawelec

Do naszego zespołu dołącza  lekarz ortopeda - lek. med. Bartłomiej Pawelec, który na codzień pracuje w Szpitalu Ortopedycznym w Otwocku. Konsultuje/wykonuje USG u dzieci od 0 r. ż. i u dorosłych. 

Specjalista z zakresu ortopedii oraz ultrasomografiistawów kolanowych, biodrowych, skokowych i łokciowych u dzieci i dorosłych.

 

Głównie zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń układu mięśniowo – szkieletowego, poradnią preluksacyjną oraz poradami z zaburzeniami wrodzonymi stóp dziecięcych i wadami postawy.

 

 

Jest absolwentem Wydziału Wojskowego Lekarskiego w Łodzi.

 

Karierę zawodową rozpoczynał w Oddziale Ortopedyczno – Urazowym w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Płocku. Obecnie pracuje w Klinice Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu i Ortopedii CMKP w Otwocku pod kierownictwem Prof. dr hab. n. med. Stanisława Pomianowskiego oraz na Oddziale Chirurgii Urazowo – Ortopedycznej w Garwolinie.

 

Uczestnik sympozjów, kursów krajowych i zagranicznych potwierdzonych certyfikatami uczestnictwa.

 

W Rodzinnym Centrum Medycznym ZANMED w Halinowie lek. Med. Bartłomiej Pawelec zajmuje się:

 

 - wykonywaniem badań USG (stawu kolanowego, łokciowego, skokowego, barkowego, biodrowego, ścięgno Achillesa) dla dzieci i dorosłych,

konsultacjami ortopedycznymi dla dzieci ( od 0 r. ż. do 18 r. ż.) i dorosłych

wykonywaniem zabiegów polegających na podawaniu: płytkowych czynników wzrostukomórek macierzystych, kwasu hialuronowego, sterydów itp. pod kontrolą USG w leczeniu świeżych i zastarzałych urazów sportowychzmian przeciążeniowych (entezo i tendinopatie), w tym też w obrębie kręgosłupa,

leczeniem choroby zwyrodnieniowej wszystkich stawów przez dostawowe podanie w/w preparatów,

- wykonywaniem zabiegów kriolezjitermolezji w obrębie kręgosłupa oraz obwodowych pod kontrolą USG

ordynowaniem planu rehabilitacyjnego po zabiegach operacyjnych, urazach oraz w leczeniu zmian zwyrodnieniowych,

- innymi drobnymi zabiegami z zakresu ortopedii – punkcja stawu, iniekcje domięśniowe, podanie osocza bogatopłytkowego, w tym również z kwasem hialuronowym.

 

CENNIK 

 

Konsultacja ortopedyczna dla dorosłych – 140 zł ( pacjent POZ – 130 zł)

Konsultacja ortopedyczna dla dzieci 0 – 18 r. ż.  – 140 zł ( pacjent POZ – 130 zł)

USG 1 stawu -  140 zł

USG 2 stawów – 260 zł

USG stawu biodrowego ( w tym bioderek u dzieci) -  140 zl

Konsultacja ortopedyczna + USG stawu (1 staw) – 260 zł

Konsultacja ortopedyczna + USG stawów (2 stawy) - 360 zł

 

ZAPISY

 

tel. 22 78 36 023

 

rejestracja on-line wkrótce 

1-350x350

Nowy Lekarz KARDIOLOG – dr n. med. Wojciech Szychta

Do naszego zespołu dołącza nowy lekarz kardiolog - dr n. med. Wojciech Szychta. Doktor Wojciech jest bardzo doświadczonym lekarzem pracującym dotychczas w czołowych polskich i europejskich klinikach

 

Koszt wizyty : 140 zł (pacjent POZ – 130 zł) 

 

 Rejestracja: 22 78 36 023 lub on-line 

 

dr Wojciech Szychta o Sobie

 

Nazywam się Wojciech Szychta,

 

Jestem lekarzem. Do tej pory każdy mój dzień był idealnym dniem, bo żyję moją pasją i marzeniem, żeby leczyć ludzi. Jestem szczęśliwą osobą.

 

Swoją pierwszą miłość do medycyny zacząłem szkoląc się z kardiologii w I Katedrze i Klinice Kardiologii WUM. W czasie swojego szkolenia odbyłem staż naukowo-szkoleniowy w Klinice Położnictwa i Ginekologii, Leeds General Infirmary, Academic Unit of Teaching & learning Paediatrics, Obstetrics & Gyneacology, Wielka Brytania oraz między innymi uzyskałem stypendium naukowo-szkoleniowe we Włoszech, z zakresu echokardiografii przezklatkowej, przezprzełykowej,jak i echokardiografii obciążeniowej z dobutaminą, jak i śródoperacyjnej, ufundowane przez Fundacje CardioTeam utworzoną przez Zespół Poliklinik Grupy Monza, gdzie pracowałem w Oddziale Kardiochirurgii, szpitala San Gaudenzio w Novarze.

 

Poza pracą zawodową w 2013 roku uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych w zakresie medycyny, specjalność kardiologia za rozprawę: „Zmiany charakterystyki pacjentów kierowanych do kardiochirurgicznej rewaskularyzacji wieńcowej w latach 2004 – 2008 i rodzaje stosowanej farmakoterapii przy wypisie”. Jestem autorem i współautorem szeregu oryginalnych prac naukowych, rozdziałów do monografii oraz publikacji.

 

Moją drugą pasją jest profesjonalna poprawa urody pacjentek z zastosowaniem szerokiej gamy dostępnych metod z zakresu medycyny estetycznej. Zainteresowanie medycyną estetyczną wyrosło z artystycznej atmosfery rodzinnej wzmocnionej o wieloletnią praktykę lekarską. W trakcie swojej dotychczasowej pracy często spotykałem się z problemami i wątpliwościami pacjentów, którzy chcieliby nie tylko czuć, ale również wyglądać jak najdłużej młodo i hamować procesy starzenia skóry. Moją wiedzę i doświadczenie wzbogacam w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging w Warszawie.

 

Opinie o lekarzu

Bez tytułu

Nowy Lekarz DERMATOLOG lek. med. Karolina Rutkowska

Zapraszamy na konsultację i leczenie do specjalisty dermatologii dr Karoliny Rutkowskiej Zapisy on-line lub telefoniczne pod numerem 22 78 36 023. Wiecej inforamcji o lekarzu pod linkiem. Najbliższy wolny termin – 23/05 (czwartek).

 

 

zdjęcie

LECZENIE ORTODONTYCZNE – dr Mateusz Maciejczak

Zapraszamy na konsultację i leczenie  do dr Mateusza Maciejczaka.   Zachęcamy do zapisów on-line pod linkiem lub pod numerem telefonu 22 78 36 023. 

 

zakres i cennik usług

 

 

Dr Mateusz Maciejczak – od 2013 absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego zajmujący się kompleksowym leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego stale udoskonalający swoje umiejętności na licznych kursach i konferencjach. Aktualnie uczęszczający do amrykańskiej szkoły ortodontycznej Progressive Orthodontic Seminars.  Od 2017 roku doktorant na Lubelskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie wykonuje liczne badania naukowe z zakresu ortodoncji i mikrobiologii. Dr Mateusz zdobywa zaufanie nawet najmłodszych pacjentów dzięki otwartości i indywidualnemu podejściu do każdego z nich. Prywatnie miłośnik triathlonu i piłki nożnej.

Bez tytułu

Nowy lekarz UROLOG – dr n. med. Sławomir Poletajew

 

Zapraszamy na konsultację i leczenie  do nowego lekarza UROLOGA -  dr n. med. Sławomir Poletajew.   

Zapisy  pod numerem telefonu 22 78 36 023 lub on-line.

 

 

o lekarzu


Dr. n. med. Sławomir Poletajew jest specjalistą urologii z europejskim tytułem FEBU. Doktor Nauk Medycznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz nauczyciel akademicki

 

Autor i współautor licznych publikacji, głównie w zakresu onkologii urologicznej oraz uczestnik wielu zagranicznych staży klinicznych i naukowych w takich ośrodkach jak: Uniwersytet Eppendorf w Hamburgu, Uniwersytet Karola w Pradze, Uniwersytet Autonomiczny w Barcelonie i wielu innych.

 

Adiunt w Katedrze Urologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (Szpital Kliniczny Dzieciątka Jezus)

 

Zajmuję się diagnostyką oraz leczeniem zachowawczym i operacyjnym chorób układu moczowego i męskiego układu rozrodczego w pełnym zakresie.


 

Urolog to lekarz medycyny zajmujący się układem moczowo-płciowym; jego budową, fizjologią oraz schorzeniami (np. zakażenia, krwiomocz, problemy z oddawaniem moczu, zaburzenia erekcji, nowotwory, choroby nerek, prostaty, pęcherza moczowego, jąder, narządów płciowych), wadami patologicznymi w aspekcie endokrynologicznym, naczyniowym i operacyjnym oraz ich diagnozowaniem, USG i leczeniem z wykorzystaniem nowoczesnych metod. Zaburzenia funkcjonowania układu powinny być konsultowane w gabinecie urologicznym przez urologa. Częste objawy w chorobach urologicznych które stanowią wskazanie do wizyty w poradnii urologicznej i oceny urologa to: krwiomocz, ból w okolicy lędźwiowej (kolka nerkowa), trudności w oddaniu moczu, zatrzymanie moczu, ból w czasie oddawania moczu, zaburzenia erekcji. Wizyta w prywatnym gabinecie urologicznym to szybki sposób na zdiagnozowanie choroby i leczenie.

 

 

 

 

Bez tytułu

Nowy lekarz GINEKOLOG – lek. med. Joanna Gąszczyk – Łukasik

 

Zapraszamy na konsultację, badania i zabiegi do nowego lekarza ginekologa Pani dr Joanny Gąszczyk – Łukasik. Nowy lekarz będzie przyjmował w każdy czwartek. Zachęcamy do zapisów on-line pod linkiem lub pod numerem telefonu 22 78 36 023. 

 

dr Joanna Gąszczyk – Łukasik jest szanowanym specjalistą ginekologiem z wieloletnią praktyką. Specjalizuje się w ginekologii i położnictwie.  Obecnie pracuje w Szpitalu Klinicznym im. prof. W. Orłowskiego na ul. Czerniakowskiej oraz w Szpitalu Solec na ul. Solec. 

 

Opinie o dr Joanna Gąszczyk – Łukasik 

 

 

ZAKRES USŁUG

 • Wizyta lekarska (konsultacja, recepta, zaświadczenie, zwolnienie, skierowanie)
 • Cytologia              
 • USG  narządów płciowych                                                                                           
 • USG wczesnej ciąży do 10 tygodnia
 • USG ciąży połówkowe 18-22 tydzień   
 • USG ciąży 3D/4D trójwymiarowe, poglądowe
 • Ocena długości szyjki macicy sondą dopochwową (ocena ryzyka porodu przedwczesnego)                                                               

ZABIEGI

 • Założenie wkładki antykoncepcyjnej                                                                                  
 • Założenie wkładki antykoncepcyjnej hormonalnej
 • Zabiegi z zakresu krioterapii - NOWOŚĆ! 
 • Zabiegi z zakresu elektrokoagulacji - NOWOŚĆ!                                                                                                  

 

 

PAKIETY                                                                                                                                          

 • Wizyta ginekologiczna  + USG narządów płciowych  
 • Wizyta ginekologiczna  + USG wczesnej ciąży do 10 tygodnia     
 • Wizyta ginekologiczna  + USG ciąży połówkowe 18-22 tydzień
 • Wizyta ginekologiczna  + USG ciąży 18-32 tydzień       
 • Wizyta ginekologiczna  + USG ciąży 3D/4D trójwymiarowe, poglądowe    

 

nowe logo POLMED

 

 

 

 

 

 

 

Nawiązaliśmy współpracę z firmą POLMED. Od dzisiaj wszyscy pacjenci posiadający pakiety w POLMED mogą korzystać z naszych usług bezpłatnie