Dermatologia

 

qwef

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zmiany skórne, swędzenie, nieprzyjemny zapach. To liczne problemy dermatologiczne szczególnie niepokojące, które możesz sam zaobserwować. Z tego powodu przy każdej niepokojącej sytuacji należy umówić się na wizytę u dermatologa.

 

 

Niezależnie od tego, czy chodzi o problem z cerą, opryszczkę, ospę, łuszczycę lub czerniaka leczenie powinno przebiegać pod okiem specjalisty. Dermatolog, który na co dzień zajmuje się schorzeniami skóry, włosów czy paznokci posiada odpowiednią wiedzę pozwalającą na podjęcie przeciwdziałania. To szczególnie ważne, ponieważ nieleczone choroby skóry mogą prowadzić do groźnych następstw, takich jak łagodne i złośliwe nowotwory np. czerniak złośliwy.

 

asdf

 

 

 

 

 

 

 

 

Tylko dobry dermatolog może prowadzić skuteczne leczenie skóry. Takich lekarzy znajdziesz w naszym zespole. Sprawdź ,wybierz specjalistę i umów się na wizytę. 

 

 


 

gabinet nr. 6

 

dr hab. n. med. Alicja Kik-Rachuta 

 

rejestracja online

 

 

 

 

poniedziałek 

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

   

15:00 – 20:00

   

 

 


 

 

gabinet nr. 3

 

dr n. med. Aleksandra Wieczorek

 

rejestracja online

 

 

 

 

poniedziałek 

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

   

 

 15:00 – 20:00  

O nas

logo_new

Po wielu latach starań udało się nam otworzyć nową przychodnię medyczną w Halinowie. Od listopada 2013 roku działamy w nowoczesnym budynku przy ul. Piłsudskiego 33. Do dyspozycji naszych pacjentów jest 8 gabinetów lekarskich, przestronna poczekalnia z przyjazną rejestracją oraz wydzielona część dla najmłodszych.

Informacje kontaktowe

Centrum Medyczne ZANMED

 

 emial rejestracja@zanmed.pl
home  ul. Piłsudskiego 33, 05 – 074 Halinów
tel tel. 22 78 36 023

 

Facebook

Google Plus