christmas-tree-304832_640

Godziny otwarcia w okresie świątecznym

 

Informujemy, że od 22.12 do 29.12 grudnia

 

Centrum Medyczne ZANMED będzie czynne w następujących godzinach:

 

22.12  (piątek) 07:00 - 18:00

 

27.12 (środa) 07:00 - 18:30

 

28.12 (czwartek) 07:00 - 19:00

 

29.12 (piątek) – 07:00 - 18:30

Zespół

Centrum Medyczne ZANMED

osteoporoza-przyczyny-objawy-i-leczenie

Osteoporoza – Zbadaj się!

 

Zapraszamy 17 stycznia na profilaktyczne badania w kierunku wykrycia OsteoporozyBadanie polega na ocenie gęstości kości oraz czynników ryzyka złamania. Zapisy pod numerem telefonu 22 78 36 023.

 

plakat-Halinów

^F4C5E02B23FC394B8C88330216A0713C2D6AB2AC7BDF97107E^pimgpsh_fullsize_distr

WYKONAJ BEZPŁATNĄ SPIROMETRIĘ

W związku z naszym zaangażowaniem w Dni Spirometrii organizowane przez Polską Federację Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP zapraszamy dnia 29 września, w godzinach 13 – 15, na bezpłatną spirometrię wszystkich zainteresowanych. 

DNI SPIROMETRII

 

mammografia

BEZPŁATNA MAMOGRAFIA

 

Zapraszamy na badania mammograficzne wszystkie kobiety w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich 2 lat ( 24 miesięcy) nie korzystały z bezpłatnych badań. 

 

Najbliższe badanie: 16 sierpnia ( środa)

 

MAMMOBUS A5

1 dowod

Nowy Dermatolog

Zapraszamy na konsultację do nowego lekarza dermatologa Pani dr Aleksandra Wieczorek, która będzie przyjmowala w CM ZANMED w każdy poniedziałek od godziny 15:00. Zachęcamy do rejestracji on-line:

 zanmed - rejestracja online

 

Dr n. med. Aleksandra Wieczorek jest w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii. W 2016r. ukończyła rezydenturę w Oddziale Dermatologii Dorosłych Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie.  Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.  Jest autorką publikacji zarówno polskich jak i zagranicznych oraz prezentacji ustnych na konferencjach i posiedzeniach towarzystw dermatologicznych. Laureatka “ IFSI Travel Grant for the 8th World Congress of Itch (WCI) 2015 oraz współautorka badań o świądzie mocznicowym prezentowanych ustnie w Japonii. W 2017r. otrzymała tytuł doktora nauk medycznych na podstawie rozprawy pt. “Ekspresja receptorów opioidowych w skórze chorych ze świądem mocznicowym”. Brała udział w licznych kursach i szkoleniach z zakresu dermatologii. Posiada certyfikaty i dyplomy potwierdzające umiejętności z zakresu zabiegów kriochirurgii, elektrokoagulacji, dermatoskopii, trichoskopii, a także pilingów chemicznych. Specjalizuje się szczególnie w usuwaniu zmian skórnych np. włókniaków, brodawek łojotokowych i wirusowych, mięczaków, małych znamion z zastosowaniem techniki łyżeczkowania, a także klasycznego wycięcia chirurgicznego. Wykonuje również biopsje skóry.  Zajmuje się chorobami bakteryjnymi, wirusowymi i grzybiczymi skóry. Udziela porad oraz ordynuje terapie m.in. trądziku młodzieńczego, różowatego, łuszczycy, atopowego zapalenia skóry, łysienia, owrzodzeń kończyn dolnych. Przyjmuje dzieci od 5 r.ż. oraz dorosłych.

mediraty_finansowanie_logo_v

Finansowanie i płatności ratalne

Informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach.

 

 

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Rejestracją lub wypełnienie bezpłatnego „Formularza Pacjenta”.

 

MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych.

 

Aby zacząć z niego korzystać, należy przejść pozytywnie krótką weryfikację telefoniczną
pod nr 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14).

 

mediraty_finansowanie_logo_h

lek-anas-awad-lekarz_65917_h400

Nowy Okulista dr Anas Awad

Serdecznie Zapraszamy do nowego lekarza okulisty, który będzie przyjmował w naszym Centrum. Dr Anas Awad zajmuję się kompleksową diagnostyką i leczeniem chorób aparatu wzroku

 

Pan doktor zawodowo związany jest z Samodzielnym Publicznym Klinicznym Szpitalem Okulistycznym w Warszawie. Ukończył studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Już w trakcie nauki zainteresował się zagadnieniami związanymi z diagnostyką oraz leczeniem chorób oczu.

 

Dr Anas Awad zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem chorób aparatu wzroku. Przyjmuje pacjentów dorosłych oraz młodzież po 15. roku życia również w ramach Medycyny Pracy.

 

Podczas specjalistycznych konsultacji wykonuje badania okulistyczne, między innymi test Schirmera, pomiary ciśnienia wewnątrzgałkowego czy gonioskopię. Ponadto przeprowadza zaawansowane badania w postaci krzywej dobowej ciśnienia śródgałkowego czy USG oczu i oczodołów. Doktor Anas wykonuje komputerowe badanie wzroku. Specjalizuje się w leczeniu zapaleń rogówki i spojówki oraz zapaleń błony naczyniowej. Przeprowadza również diagnostykę i leczenie jaskry oraz zespołu suchego oka. Doktor Anas kwalifikuje pacjentów do zabiegów operacyjnych przedniego odcinka gałki ocznej. Kieruje swoich pacjentów na operacje zaćmy i kalkuluje moc wszczepianych podczas zabiegu sztucznych soczewek wewnątrzgałkowych. Ponadto wykonuje drobne zabiegi ambulatoryjne (m.in. usuwanie ciała obcego z oka czy założenie soczewki kontaktowej opatrunkowej).

 

 

Zapraszamy serdecznie na pierwsze konsultacje 23 lutego od godziny 16. 

 

Koszt wizyty: 90 zł na pacjentów POZ i 100 zł dla pozostałych pacjentów. 

 

osteoporoza-przyczyny-objawy-i-leczenie

OSTEOPOROZA – ZBADAJ SIĘ CZY JESTEŚ W GRUPIE RYZYKA!

Zapraszamy 16 listopada na profilaktyczne badania w kierunku wykrycia Osteoporozy. Badanie polega na ocenie gęstości kości oraz czynników ryzyka złamania. Zapisy pod numerem telefonu 22 78 36 023.

 

plakat_halinow-1

Fruits and veggies in heart tape

DIETETYCZNY PUNKT KONSULTACYJNY

 

Bezpłatne porady dietetyczne w ramach Szwajcarsko-Polskiego programu zapobiegania nadwadze i otyłości oraz chorobom przewlekłym. 

reklama_detetyczny-punkt-konsultacyjny-page-001

 

grypa

NIE DAJ SIĘ GRYPIE

 

Czy wiesz, dlaczego powinieneś/aś zaszczepić się przeciwko grypie? Obejrzyj krótki filmik i przekonaj się dlaczego warto to zrobić. film widoczny po kliknięciu „WIĘCEJ”

osteoporoza-przyczyny-objawy-i-leczenie

OSTEOPOROZA – ZBADAJ SIĘ CZY JESTEŚ W GRUPIE RYZYKA!

Zapraszamy 18 sierpnia na profilaktyczne badania w kierunku wykrycia Osteoporozy. Badanie polega na ocenie gęstości kości oraz czynników ryzyka złamania. Zapisy pod numerem telefonu 22 78 36 023.

 

 

C500431

serce

PROFILAKTYKA UKŁADU KRĄŻENIA

 

Czy wiesz, że blisko połowa  wszystkich zgonów w Polsce to śmierć w wyniku chorób układu krążeniaWeź udział w bezpłatnym programie profilaktycznym realizowanym w naszym Centrum i sprawdź, czy zagrażają także Tobie.

 

Dzięki badaniom profilaktycznym możesz zapobiec rozwojowi chorób, które do niego prowadzą!

 

Document-page-001

 

godziny-otwarcia1

GODZINY PRACY W WEEKEND

 

Pragniemy poinformować, że Centrum Medyczne ZANMED będzie otwarte w każdą sobotę w godzinach 10:00 – 14:00. Zapraszamy 

ortok(1)

OKULISTA DZIECIĘCY

 

Zapraszamy naszych najmłodszych pacjentów do naszego nowego specjalisty Pani dr. Katarzyny Wojtas – Korzeniec specjalizującej się w okulistyce mały pacjentów. Pierwszy termin konsultacji: 28/10/2015. Więcej informacji pod numerem 22 78 36 023