Personel medyczny

Kim jesteśmy

onas

Naszym atutem  jest doświadczona i wykwalifikowana kadra pracowników. Lekarze Podstawowej Opieki Zdrowotnej pracują w Halinowie od wielu lat co pozwoliło im poznać indywidualne potrzeby  zdrowotne pacjentów. Każdy nowy specjalista zatrudniany w naszej placówce jest przez nas weryfikowany pod kątem doświadczenia i umiejętności. Personel pielęgniarski i rejestratorki znają wielu pacjentów co pozytywnie wpływa na przepływ informacji i relacje panujące w przychodni.

 

dr Tomiasz Podlaski

tobiasz1

chirurg stomatologiczny

 

NOWY LEKARZ! 

 

 

Godziny przyjęć

 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

         

 15:30 – 20:00

 

lek. med. Anas Awad

lek-anas-awad-lekarz_65917_h400

okulista

 

NOWY LEKARZ! 

 

Lek. Anas Awad absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie pracuje w Samodzielnym Publicznym Klinicznym Szpitalu Okulistycznym w Warszawie przy ul.Sierakowskiego 13. Zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem pacjentów z przewlekłymi schorzeniami narządu wzroku, z zapaleniem rogówki i spojówki, z zapaleniem błony naczyniowej, jaskry oraz zespołem suchego oka. Przeprowadza kwalifikację do operacji przedniego odcinka gałki ocznej, w tym operacje usunięcia zaćmy oraz kalkulację mocy soczewek wewnątrzgałkowych. Bierze czynny udział w kursach i szkoleniach z zakresu okulistyki m.in. chorób powierzchni oka, angiografii w diagnostyce schorzeń okulistycznych, obliczania soczewek wewnątrzgałkowych, zapaleniach błony naczyniowej, aplikacji miękkich sferycznych soczewek kontaktowych, korekcji astygmatyzmu za pomocą miękkich torycznych soczewek kontaktowych. Przyjmuje dzieci od 15 r.ż i osoby dorosłe. 

 

Specjalizuje się w: 
 
  • konsultacja okulistyczna dziecięca od 15 r.ż
  • konsultacja okulistyczna
  • USG oczu i oczodołów USG B
  • krzywa dobowa ciśnienia śródgałkowego
  • test Schirmera – badanie wydzielania łez
  • komputerowe badanie po wpuszczeniu kropli do oczu
  • usunięcie ciała obcego z oka
  • pomiar ciśnienia w oku – tonometria aplanacyjna
  • gonioskopia
  • badanie dna oka po rozszerzeniu źrenic

 

 opinie o lekarzu

 

 

Godziny przyjęć

 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

      

  16:00 – 20:00 

 

 

 

lek. med. Justyna Samoder

brak

specjalista medycyny rodzinnej

 

Godziny przyjęć

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

   15:00 – 18:00 08:00 – 12:00   08:00 – 12:00

mgr Jolanta Czepułkowska

JCz

dietetyk

 

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Na bieżąco poszerza swoją wiedzę poprzez udział w licznych kursach i konferencjach naukowych. Między innymi ukończyła kurs „Żywienie w Onkologii” organizowany przez Centrum Onkologii – Instytut M. Skłodowskiej-Curie, a także uzyskała certyfikat Leczenia Żywieniowego dla członków Zespołów Żywieniowych wydawany przez Polskie Towarzystwo Żywienia Pozajelitowego, Dojelitowego i Metabolizmu (POLSPEN).


Swoje umiejętności praktyczne zdobywała m.in. w Poradni Chorób Metabolicznych Instytutu Żywności i Żywienia, w Klinice Kardiologii oraz Katedrze i Klinice Gastroenterologii i Chorób Przemiany Materii Centralnego Szpitala Klinicznego w Warszawie, na Oddziale Endokrynologii i Nefrologii Samodzielnego Publicznego Dziecięcego Szpitala Klinicznego, w Domach Pomocy Społecznej.


Obecnie prowadzi konsultacje indywidualne oraz szkolenia grupowe z zakresu dietetyki, a także jest autorką wielu publikacji dotyczących prawidłowego żywienia człowieka.

  

Godziny przyjęć

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

   16:00 – 20:00      

 

 

dr Georgy Orlov

f916a13a552aef45099e8dd9cef47b43_large

lekarz dentysta świadczący usługi z zakresu ortodoncji 

 

Godziny przyjęć

 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

   14:00 – 20:00      

 

 

lek. med. Katarzyna Wojtas – Korzeniec

brak

okulista,

 

Pani doktor specjalizuje się w leczeniu małych pacjentów. Na co dzień pracuje w klinice okulistyczne dla dzieci w szpitalu na Niekłańskiej.   


Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. F.Skubiszewskiego w Lublinie. W trakcie specjalizacji z okulistyki w Wojskowym Instytucie Medycznym. Doktorantka Studium Doktorskiego Wojskowego Instytutu Medycznego.

 

 

Godziny przyjęć

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

       16:00 – 20:00    

 

dr Jolanta Ostapska

brak

internista, specjalista medycyny rodzinnej

 

Godziny przyjęć

 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

15:30 – 18:00      15:30 – 18:00    15:30 – 18:00

 

 

 

lek. med. Irmina Buda

irmina_buda_

ginekolog

 

Pracuje w Klinice Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie Obecnie prowadzi pracę naukowo-badawczą na studiach doktoranckich w WIM. Pracuje również na oddziale Ginekologiczno-Położniczym w Szpitalu Praskim.

 

opinie o lekarzu

 

 

 

Godziny przyjęć

 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

16:00 – 20:00        

 

 

 

 

lek. med. Agnieszka Czopińska

Agnieszka_Czopińska

neurolog, 

 

dr Agnieszka Czopińska swoje doświadczenie zdobywała pod kierownictwem prof. dr hab. n. med. Jana Kochanowskiego w Klinice Neurologii II Wydziału Lekarskiego Warszawskie Uniwersytetu Medycznego w Szpitalu Bielańskim. Pracowała również jako konsultant neurologii w Klinice Nefrologii CMKP Szpitala Bielańskiego pod kierownictwem prof. dr hab. med. Ryszarda Gellerta oraz w Klinice Chirurgii I Angiologii pod kierownictwem prof. dr hab. med. Waleriana Staszkiewicza. Obecnie oprócz pracy w ZANMED przyjmuje w NZOZ Profamilia oraz w Centrum Laryngologii Sinus Medical w Warszawie.       

 

Uczestnik wielu kursów i szkoleń z zakresu neurologii.

 

opinie o lekarzu

 

 

 

Godziny przyjęć

 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

       

   18:00 – 20:00 

mgr Dorota Fryc

IMG_8924-35 (1)

psycholog 

 

Psychologię, która jest moją pasją, ukończyłam z wyróżnieniem w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.  Nieustannie szkolę się w dziedzinie terapii, poszerzam swoją wiedzę i doskonalę umiejętności praktyczne, aby coraz skuteczniej udzielać pomocy osobom tego potrzebującym.

 

Moim szczególnym obszarem zainteresowań zawodowych jest psychologia kryzysu i traumy, dlatego ukończyłam studia podyplomowe z zakresu  psychotraumatologii.

 

Często sami nie zdajemy sobie sprawy, że nieprzepracowana trauma sprzed lat może być przyczyną obecnych naszych kłopotów, trudności w życiu czy niepowodzeń. W takim przypadku trzeba do niej powrócić, „oczyścić ranę”, aby się dobrze zagoiła i…iść dalej. Takich trudnych wydarzeń się nigdy nie zapomina, ale trzeba nauczyć się tak myśleć i odczuwać, żeby już nie bolało i nie uniemożliwiało codziennego normalnego życia.

 

Ponieważ nie każdy po bolesnych doświadczeniach potrafi sam dojść do momentu, w którym życie zaczyna mieć pozytywne, radosne aspekty – zajmuję się również wzrostem potraumatycznym i artterapią. Mam ukończone studia reżyserii teatralnej i za pomocą „sceny” pozwalam moim klientom znaleźć swoją formę wyrazu siebie samego.

 

Swoją pracę traktuję poważnie i sprawia mi ona wiele radości i satysfakcji.  Do każdej osoby podchodzę w sposób indywidualny i ze szczególnym zaangażowaniem. Zapewniam absolutną dyskrecję. Staram się, aby człowiek sam umiał odnaleźć w sobie siłę do poradzenia sobie z zaistniałymi w jego życiu trudnościami – ja jestem tylko towarzyszem w tej podróży i pomagam odnaleźć właściwą drogę.

 

 

 

Proponuję pomoc psychologiczną i terapeutyczną skierowaną do młodzieży i dorosłych, dostosowaną do Państwa indywidualnych potrzeb.

 

 

 Godziny przyjęć

 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

   15:00 – 18:00       

 

lek. stom. Magdalena Zaniewska

brak

stomatolog 

 

Godziny przyjęć 

 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 14:00 – 20:00 09:00 – 14:00  09:00 – 14:00      14:00 – 20:00

09:00 – 14:00 

dr Jerzy Zaniewski

brak

internista, specjalista medycyny rodzinnej 

 

Godziny przyjęć

 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 08:00 – 14:00  12:00 – 18:00   08:00 – 14:00    08:00 – 14:00

08:00 – 14:00

 

dr Olga Rębiś – Mazowiecka

brak

internista, specjalista medycyny rodzinnej 

 

Godziny przyjęć

 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

 12:00 – 18:00  08:00 – 14:00   12:00 – 18:00    08:00 – 14:00

08:00 – 14:00 

 

 

dr Iwona Wasilewska

brak

kardiolog 

 

Dr Iwona Wasilewska swoje doświadczenie zdobywała w Klinice Kardiologii Centralnego Szpitala Klinicznego WAM, II Klinice Wad Serca Instytutu Kardiologii oraz Lecznicy Ministerstwa Zdrowia i Opieki Społecznej.  Pracowała również w wielu prywatnych placówkach medycznych. Obecnie, oprócz pracy w naszej przychodni przyjmuje w Centrum Kardiologii w Józefowie oraz jest konsultantem kardiologii w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych.   

Pani doktor jest członkiem Polskiego oraz Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Jest również autorem i współautorem wielu publikacji z dziedziny kardiologii.

 

Szczególne zainteresowania w dziedzinie kardiologii:

 

Leczenie nadciśnienia tętniczego; diagnostyka, leczenie i kwalifikacja do leczenia zabiegowego choroby wieńcowej; diagnostyka i kwalifikacje do leczenia zabiegowego wad serca; diagnostyka i leczenie zaburzeń rytmu serca; leczenie przeciwzakrzepowe

 

Prywatnie interesuję się Jogą oraz muzyką klasyczną  :-)

 

 opinie o lekarzu

 

 

 

Godziny przyjęć 

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

          16:00 – 18:00

 

dr n. med. Karolina Piwczyńska

brak

pediatra, gastrolog dziecięcy

 

Absolwenta Akademii Medycznej w Warszawie. Specjalista pediatrii i gastroenterologii dziecięcej. Od 2003 roku pracuje w Klinice Gastroenterologii Hepatologii i Zaburzeń Odżywiania w CENTRUM ZDROWIA DZIECKA W WARSZAWIE. Od 2009 roku otwarty przewód doktorski z zakresu hepatologii dziecięcej. Pracownik prywatnych i państwowych przychodni pediatrycznych oraz członek Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii Hepatologii i Żywienia dzieci (PTGHiŻD) oraz Polskiego Towarzystwa Hepatologicznego.

 

Główne ukierunkowania kliniczne: choroby infekcyjne wieku dziecięcego, choroby czynnościowe przewodu pokarmowego, badania diagnostyczne chorób przewodu pokarmowego – manometria. 

 

Godziny przyjęć 

 

POZ

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

       16:00 – 19:00    

 

 

Gastrologia dziecięca 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

   

   19:00 – 20:00

 

   

 

 

O nas

logo_new

Po wielu latach starań udało się nam otworzyć nową przychodnię medyczną w Halinowie. Od listopada 2013 roku działamy w nowoczesnym budynku przy ul. Piłsudskiego 33. Do dyspozycji naszych pacjentów jest 8 gabinetów lekarskich, przestronna poczekalnia z przyjazną rejestracją oraz wydzielona część dla najmłodszych.

Informacje kontaktowe

Centrum Medyczne ZANMED

 

 emial rejestracja@zanmed.pl
home  ul. Piłsudskiego 33, 05 – 074 Halinów
tel tel. 22 78 36 023

 

Facebook

Google Plus