Nasze Centrum

Po wielu latach starań udało się otworzyć nowe Centrum Medyczną w Halinowie. Od listopada 2013 roku działamy w nowoczesnym budynku przy ul. Piłsudskiego 33. Do dyspozycji naszych pacjentów jest 8 gabinetów lekarskich, przestronna poczekalnia z przyjazną rejestracją oraz wydzielona część dla najmłodszych.

 

Świadczymy bezpłatnie usługi z zakresu Podstawowej Opieki Zdrowotnej i Stomatologii w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz usługi z zakresu Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej, które w 2016 roku będziemy starali się zakontraktować.

 

Naszą misją jest dbanie o zdrowie naszych pacjentów poprzez świadczenie wysokiej jakości usług podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej. Świadczy o tym między innymi  otrzymany certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2008. Pragniemy, żeby pacjent stał się naszym partnerem, który, z naszą pomocą będzie świadomie dbał o zdrowie swoje i najbliższych.

 

Poprzez działania w niezależnych organizacjach ochrony zdrowia chcemy zmieniać System Opieki Zdrowotnej w Polsce oraz propagować nowe metody leczenia i diagnostyki w celu zapewnienia lepszej dostępności oraz jakości usług medycznych dla naszych pacjentów.

 

Naszym celem jest:

• Stworzenie wzorowo funkcjonującej przychodni zdrowia dla mieszkańców gminy Halinów.

 

• Zaproponowanie dużego wachlarza usług medycznych i zapewnienie dobrej dostępności do lekarzy POZ i specjalistów.

 

• Uzyskanie w 2016 roku kontraktu z NFZ na nowe świadczenia specjalistyczne.

 

• Wprowadzanie najnowszych rozwiązań technicznych i informatycznych.

 

Zwiększenie zakresu badań diagnostycznych w placówce.

 

Tworzenie przyjaznej atmosfery dla pacjentów i ciągłe badanie satysfakcji świadczonych usług.

 

Utrzymanie systemu zarządzania jakością ISO oraz wdrażanie kolejnych procedur zapewniających wysoką jakość.

 

Podnoszenie kwalifikacji kadry lekarskiej i pozostałego personelu.

Facebook