Dla dzieci

Zapoznaj się z naszą ofertą opieki nad dziećmi
 
for_child

Nasza placówka pediatryczna

Naszym tworzenie przyjaznej przychodni dla najmłodszych. Dysponujemy wydzieloną część budynku dla dzieci, gdzie oprócz poczekalni z kącikiem zabaw, gabinetu lekarskiego i punktu szczepień do dyspozycji rodziców jest pokój matki karmiącej.

 

Obecnie najmłodsi pacjenci mogą skorzystać z następujących usług:

 

Podstawowa Opieka Zdrowotna – w tym porada lekarza pediatrii II stopnia, zlecone badania laboratoryjne, diagnostyczne oraz szczepienia planowane.

Szczepienia dodatkowe - oferujemy najmłodszym, ale również dorosłym pełen zakres szczepień. Wszystkie szczegóły udzielane są przez nasz Punkt Pobrań pod numerem telefonu 22 78 36 023. Pragniemy zaznaczyć, że wprowadziliśmy nowy system monitorowania warunków w jakich przetrzymywane są produkty lecznicze, w  naszej placówce. Dzięki teleinformatycznym rozwiązaniom mamy 100% pewność, że oferowane przez nas usługi są zgodne z najnowszymi standardami.  

 

Konsultacje psychologiczne z doświadczonym psychologiem mgr Dorotą Fryc.

 


Konsultacje okulistyczne z lek. med. Katarzyna Wojtas – Korzeniec pracującą na co dzień w klinice okulistyczne szpitala dla dzieci na Niekłańskiej w Warszawie. 

 

Konsultacje gastrologiczne w Centrum przyjmuje gastrolog dziecięcy.

 

Stomatologia – zapraszamy najmłodszych do korzystania z usług naszego gabinetu stomatologicznego. Oferujemy usługi stomatologiczne w ramach kontraktu z NFZ oraz prywatnie, w tym ORTODONCJA

Specjaliści

Facebook