pawelsawicki1_resize-1

BEZPŁATNE KONSULTACJE Z CHIRURGII STOMATOLOGICZNEJ oraz PROTETYKI

 

Zapraszamy serdecznie na bezpłatne konsultacje z chirurgii stomatologicznej do naszego nowego lekarza dr  Pawła Sawickiego. 

 Najbliższy termin konsultacji: 30/09/2017 (sobota) 

 

Zapisy:

 

- pod numerem telefonu 22 78 36  023 i w rejestracji przychodni

 

- poprzez rejestrację on-line na stronie www.zanmed.pl

 

- poprzez e-mailstomatologia@zanmed.pl

^F4C5E02B23FC394B8C88330216A0713C2D6AB2AC7BDF97107E^pimgpsh_fullsize_distr

WYKONAJ BEZPŁATNĄ SPIROMETRIĘ

W związku z naszym zaangażowaniem w Dni Spirometrii organizowane przez Polską Federację Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP zapraszamy dnia 29 września, w godzinach 13 – 15, na bezpłatną spirometrię wszystkich zainteresowanych. 

DNI SPIROMETRII

 

mammografia

BEZPŁATNA MAMOGRAFIA

 

Zapraszamy na badania mammograficzne wszystkie kobiety w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich 2 lat ( 24 miesięcy) nie korzystały z bezpłatnych badań. 

 

Najbliższe badanie: 16 sierpnia ( środa)

 

MAMMOBUS A5

Five-Signs-That-Your-Gynecologist-is-Right-for-You

NOWY LEKARZ GINEKOLOG

 

Zapraszamy serdecznie na konsultacje do nowego lekarza ginekologa dr Przemysława Stempnia. Najbliższy termin konsultacji: 19/07/2017 (środa) Zapisy pod numerem telefonu 22 78 36 023 poprzez e-mail: rejestracja@zanmed.pl oraz on-line:  

 

 

Bez tytułu

 

 

dr Przemysław Stempień  

 

Posiada specjalizację z położnictwa i ginekologii oraz równocześnie I stopień specjalizacji z medycyny lotniczej (medycyna pracy). Absolwent Wojskowej Akademii Medycznej im. Bolesława Szareckiego w Łodzi (1992). Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe w pracy w szpitalach oraz ambulatoriach, również w Szpitalu Położniczo Ginekologicznym im. Świętej Rodziny w Warszawie. Pan doktor wykonuje badania z zakresu USG ginekologiczne oraz wczesnej ciąży. Badanie wykonywane jest na nowoczesnym sprzęcie diagnostycznym marki GE.  

 

opinie o lekarzu

pawelsawicki1_resize-1

BEZPŁATNE KONSULTACJE CHIRURGIA STOMATOLOGICZA

Zapraszamy serdecznie na bezpłatne konsultacje z chirurgii stomatologicznej do naszego nowego lekarza Pawła Sawickiego. Najbliższy termin konsultacji: 21/07/2017 (piątek) Zapisy pod numerem telefonu 22 78 36 023/ 22 78 38 445 oraz  poprzez e-mail: stomatologia@zanmed.pl 

 

 

Bez tytułu

 

 

 

lek. dent. Paweł Sawicki

 

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego – w czasie studiów aktywny członek Koła Naukowego przy Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej WUM. Uczestnik Curriculum Implantologicznego Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej, którego jest członkiem od 2014r. Bierze udział w krajowych i zagranicznych (Francja, Austria) warsztatach i konferencjach dotyczących minimalnie inwazyjnej chirurgii stomatologicznej, periodontologii oraz implantologii.

W codziennej pracy zajmuje się leczeniem chirurgicznym (m.in. usuwanie zębów zatrzymanych), implantologicznym (odbudowa zębów na implantach) oraz regeneracją tkanki kostnej.

 

opinie o lekarzu

1 dowod

Nowy Dermatolog

Zapraszamy na konsultację do nowego lekarza dermatologa Pani dr Aleksandra Wieczorek, która będzie przyjmowala w CM ZANMED w każdy poniedziałek od godziny 15:00. Zachęcamy do rejestracji on-line:

 zanmed - rejestracja online

 

Dr n. med. Aleksandra Wieczorek jest w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii. W 2016r. ukończyła rezydenturę w Oddziale Dermatologii Dorosłych Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie.  Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.  Jest autorką publikacji zarówno polskich jak i zagranicznych oraz prezentacji ustnych na konferencjach i posiedzeniach towarzystw dermatologicznych. Laureatka “ IFSI Travel Grant for the 8th World Congress of Itch (WCI) 2015 oraz współautorka badań o świądzie mocznicowym prezentowanych ustnie w Japonii. W 2017r. otrzymała tytuł doktora nauk medycznych na podstawie rozprawy pt. “Ekspresja receptorów opioidowych w skórze chorych ze świądem mocznicowym”. Brała udział w licznych kursach i szkoleniach z zakresu dermatologii. Posiada certyfikaty i dyplomy potwierdzające umiejętności z zakresu zabiegów kriochirurgii, elektrokoagulacji, dermatoskopii, trichoskopii, a także pilingów chemicznych. Specjalizuje się szczególnie w usuwaniu zmian skórnych np. włókniaków, brodawek łojotokowych i wirusowych, mięczaków, małych znamion z zastosowaniem techniki łyżeczkowania, a także klasycznego wycięcia chirurgicznego. Wykonuje również biopsje skóry.  Zajmuje się chorobami bakteryjnymi, wirusowymi i grzybiczymi skóry. Udziela porad oraz ordynuje terapie m.in. trądziku młodzieńczego, różowatego, łuszczycy, atopowego zapalenia skóry, łysienia, owrzodzeń kończyn dolnych. Przyjmuje dzieci od 5 r.ż. oraz dorosłych.

osteoporoza-przyczyny-objawy-i-leczenie

Osteoporoza – Zbadaj się!

Zapraszamy 24 kwietnia na profilaktyczne badania w kierunku wykrycia OsteoporozyBadanie polega na ocenie gęstości kości oraz czynników ryzyka złamania. Zapisy pod numerem telefonu 22 78 36 023.

PLAKAT HALINÓW-1-page-001

mediraty_finansowanie_logo_v

Finansowanie i płatności ratalne

Informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach.

 

 

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Rejestracją lub wypełnienie bezpłatnego „Formularza Pacjenta”.

 

MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych.

 

Aby zacząć z niego korzystać, należy przejść pozytywnie krótką weryfikację telefoniczną
pod nr 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14).

 

mediraty_finansowanie_logo_h

lek-anas-awad-lekarz_65917_h400

Nowy Okulista dr Anas Awad

Serdecznie Zapraszamy do nowego lekarza okulisty, który będzie przyjmował w naszym Centrum. Dr Anas Awad zajmuję się kompleksową diagnostyką i leczeniem chorób aparatu wzroku

 

Pan doktor zawodowo związany jest z Samodzielnym Publicznym Klinicznym Szpitalem Okulistycznym w Warszawie. Ukończył studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Już w trakcie nauki zainteresował się zagadnieniami związanymi z diagnostyką oraz leczeniem chorób oczu.

 

Dr Anas Awad zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem chorób aparatu wzroku. Przyjmuje pacjentów dorosłych oraz młodzież po 15. roku życia również w ramach Medycyny Pracy.

 

Podczas specjalistycznych konsultacji wykonuje badania okulistyczne, między innymi test Schirmera, pomiary ciśnienia wewnątrzgałkowego czy gonioskopię. Ponadto przeprowadza zaawansowane badania w postaci krzywej dobowej ciśnienia śródgałkowego czy USG oczu i oczodołów. Doktor Anas wykonuje komputerowe badanie wzroku. Specjalizuje się w leczeniu zapaleń rogówki i spojówki oraz zapaleń błony naczyniowej. Przeprowadza również diagnostykę i leczenie jaskry oraz zespołu suchego oka. Doktor Anas kwalifikuje pacjentów do zabiegów operacyjnych przedniego odcinka gałki ocznej. Kieruje swoich pacjentów na operacje zaćmy i kalkuluje moc wszczepianych podczas zabiegu sztucznych soczewek wewnątrzgałkowych. Ponadto wykonuje drobne zabiegi ambulatoryjne (m.in. usuwanie ciała obcego z oka czy założenie soczewki kontaktowej opatrunkowej).

 

 

Zapraszamy serdecznie na pierwsze konsultacje 23 lutego od godziny 16. 

 

Koszt wizyty: 90 zł na pacjentów POZ i 100 zł dla pozostałych pacjentów. 

 

20161207_123620

ODWIEDZINY III KLASY SP W HALINOWIE

W dniu wczorajszym Pani Kasia zajmująca się w Centrum Medycznym ZANMED badaniem słuchu przeprowadziła dla uczniów III klasy Szkoły Podstawowej w Halinowie zajęcia dotyczące profilaktyki słuchu. 

 

Dzieci miały okazje poszerzyć swoją wiedzę w temacie, którym przerabiali na zajęciach w szkole oraz uzyskać cenne wskazówki od profesjonalisty w tej dziedzinie.

 

Na bezpłatne profilaktyczne badanie słuchu zapraszamy naszych Pacjentów w każdą

 

środę od 9:00 do 13:00

gab. nr 5.

 

Bardzo prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną pod numerem 22 783 60 23.

 

podziekowania-dzieci-20161207

osteoporoza-przyczyny-objawy-i-leczenie

OSTEOPOROZA – ZBADAJ SIĘ CZY JESTEŚ W GRUPIE RYZYKA!

Zapraszamy 16 listopada na profilaktyczne badania w kierunku wykrycia Osteoporozy. Badanie polega na ocenie gęstości kości oraz czynników ryzyka złamania. Zapisy pod numerem telefonu 22 78 36 023.

 

plakat_halinow-1

Fruits and veggies in heart tape

DIETETYCZNY PUNKT KONSULTACYJNY

 

Bezpłatne porady dietetyczne w ramach Szwajcarsko-Polskiego programu zapobiegania nadwadze i otyłości oraz chorobom przewlekłym. 

reklama_detetyczny-punkt-konsultacyjny-page-001

 

grypa

NIE DAJ SIĘ GRYPIE

 

Czy wiesz, dlaczego powinieneś/aś zaszczepić się przeciwko grypie? Obejrzyj krótki filmik i przekonaj się dlaczego warto to zrobić. film widoczny po kliknięciu „WIĘCEJ”

osteoporoza-przyczyny-objawy-i-leczenie

OSTEOPOROZA – ZBADAJ SIĘ CZY JESTEŚ W GRUPIE RYZYKA!

Zapraszamy 18 sierpnia na profilaktyczne badania w kierunku wykrycia Osteoporozy. Badanie polega na ocenie gęstości kości oraz czynników ryzyka złamania. Zapisy pod numerem telefonu 22 78 36 023.

 

 

C500431