christmas-tree-304832_640

Godziny otwarcia w okresie świątecznym

 

Informujemy, że od 22.12 do 29.12 grudnia

 

Centrum Medyczne ZANMED będzie czynne w następujących godzinach:

 

22.12  (piątek) 07:00 - 18:00

 

27.12 (środa) 07:00 - 18:30

 

28.12 (czwartek) 07:00 - 19:00

 

29.12 (piątek) – 07:00 - 18:30

Zespół

Centrum Medyczne ZANMED

osteoporoza-przyczyny-objawy-i-leczenie

Osteoporoza – Zbadaj się!

 

Zapraszamy 17 stycznia na profilaktyczne badania w kierunku wykrycia OsteoporozyBadanie polega na ocenie gęstości kości oraz czynników ryzyka złamania. Zapisy pod numerem telefonu 22 78 36 023.

 

plakat-Halinów

^F4C5E02B23FC394B8C88330216A0713C2D6AB2AC7BDF97107E^pimgpsh_fullsize_distr

WYKONAJ BEZPŁATNĄ SPIROMETRIĘ

W związku z naszym zaangażowaniem w Dni Spirometrii organizowane przez Polską Federację Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP zapraszamy dnia 29 września, w godzinach 13 – 15, na bezpłatną spirometrię wszystkich zainteresowanych. 

DNI SPIROMETRII

 

mammografia

BEZPŁATNA MAMOGRAFIA

 

Zapraszamy na badania mammograficzne wszystkie kobiety w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich 2 lat ( 24 miesięcy) nie korzystały z bezpłatnych badań. 

 

Najbliższe badanie: 16 sierpnia ( środa)

 

MAMMOBUS A5

1 dowod

Nowy Dermatolog

Zapraszamy na konsultację do nowego lekarza dermatologa Pani dr Aleksandra Wieczorek, która będzie przyjmowala w CM ZANMED w każdy poniedziałek od godziny 15:00. Zachęcamy do rejestracji on-line:

 zanmed - rejestracja online

 

Dr n. med. Aleksandra Wieczorek jest w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii. W 2016r. ukończyła rezydenturę w Oddziale Dermatologii Dorosłych Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Warszawie.  Należy do Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.  Jest autorką publikacji zarówno polskich jak i zagranicznych oraz prezentacji ustnych na konferencjach i posiedzeniach towarzystw dermatologicznych. Laureatka “ IFSI Travel Grant for the 8th World Congress of Itch (WCI) 2015 oraz współautorka badań o świądzie mocznicowym prezentowanych ustnie w Japonii. W 2017r. otrzymała tytuł doktora nauk medycznych na podstawie rozprawy pt. “Ekspresja receptorów opioidowych w skórze chorych ze świądem mocznicowym”. Brała udział w licznych kursach i szkoleniach z zakresu dermatologii. Posiada certyfikaty i dyplomy potwierdzające umiejętności z zakresu zabiegów kriochirurgii, elektrokoagulacji, dermatoskopii, trichoskopii, a także pilingów chemicznych. Specjalizuje się szczególnie w usuwaniu zmian skórnych np. włókniaków, brodawek łojotokowych i wirusowych, mięczaków, małych znamion z zastosowaniem techniki łyżeczkowania, a także klasycznego wycięcia chirurgicznego. Wykonuje również biopsje skóry.  Zajmuje się chorobami bakteryjnymi, wirusowymi i grzybiczymi skóry. Udziela porad oraz ordynuje terapie m.in. trądziku młodzieńczego, różowatego, łuszczycy, atopowego zapalenia skóry, łysienia, owrzodzeń kończyn dolnych. Przyjmuje dzieci od 5 r.ż. oraz dorosłych.

mediraty_finansowanie_logo_v

Finansowanie i płatności ratalne

Informujemy, że wszystkie komercyjne usługi naszej placówki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach.

 

 

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Rejestracją lub wypełnienie bezpłatnego „Formularza Pacjenta”.

 

MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych.

 

Aby zacząć z niego korzystać, należy przejść pozytywnie krótką weryfikację telefoniczną
pod nr 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14).

 

mediraty_finansowanie_logo_h

lek-anas-awad-lekarz_65917_h400

Nowy Okulista dr Anas Awad

Serdecznie Zapraszamy do nowego lekarza okulisty, który będzie przyjmował w naszym Centrum. Dr Anas Awad zajmuję się kompleksową diagnostyką i leczeniem chorób aparatu wzroku

 

Pan doktor zawodowo związany jest z Samodzielnym Publicznym Klinicznym Szpitalem Okulistycznym w Warszawie. Ukończył studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Już w trakcie nauki zainteresował się zagadnieniami związanymi z diagnostyką oraz leczeniem chorób oczu.

 

Dr Anas Awad zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem chorób aparatu wzroku. Przyjmuje pacjentów dorosłych oraz młodzież po 15. roku życia również w ramach Medycyny Pracy.

 

Podczas specjalistycznych konsultacji wykonuje badania okulistyczne, między innymi test Schirmera, pomiary ciśnienia wewnątrzgałkowego czy gonioskopię. Ponadto przeprowadza zaawansowane badania w postaci krzywej dobowej ciśnienia śródgałkowego czy USG oczu i oczodołów. Doktor Anas wykonuje komputerowe badanie wzroku. Specjalizuje się w leczeniu zapaleń rogówki i spojówki oraz zapaleń błony naczyniowej. Przeprowadza również diagnostykę i leczenie jaskry oraz zespołu suchego oka. Doktor Anas kwalifikuje pacjentów do zabiegów operacyjnych przedniego odcinka gałki ocznej. Kieruje swoich pacjentów na operacje zaćmy i kalkuluje moc wszczepianych podczas zabiegu sztucznych soczewek wewnątrzgałkowych. Ponadto wykonuje drobne zabiegi ambulatoryjne (m.in. usuwanie ciała obcego z oka czy założenie soczewki kontaktowej opatrunkowej).

 

 

Zapraszamy serdecznie na pierwsze konsultacje 23 lutego od godziny 16. 

 

Koszt wizyty: 90 zł na pacjentów POZ i 100 zł dla pozostałych pacjentów. 

 

20161207_123620

ODWIEDZINY III KLASY SP W HALINOWIE

W dniu wczorajszym Pani Kasia zajmująca się w Centrum Medycznym ZANMED badaniem słuchu przeprowadziła dla uczniów III klasy Szkoły Podstawowej w Halinowie zajęcia dotyczące profilaktyki słuchu. 

 

Dzieci miały okazje poszerzyć swoją wiedzę w temacie, którym przerabiali na zajęciach w szkole oraz uzyskać cenne wskazówki od profesjonalisty w tej dziedzinie.

 

Na bezpłatne profilaktyczne badanie słuchu zapraszamy naszych Pacjentów w każdą

 

środę od 9:00 do 13:00

gab. nr 5.

 

Bardzo prosimy o wcześniejszą rejestrację telefoniczną pod numerem 22 783 60 23.

 

podziekowania-dzieci-20161207

osteoporoza-przyczyny-objawy-i-leczenie

OSTEOPOROZA – ZBADAJ SIĘ CZY JESTEŚ W GRUPIE RYZYKA!

Zapraszamy 16 listopada na profilaktyczne badania w kierunku wykrycia Osteoporozy. Badanie polega na ocenie gęstości kości oraz czynników ryzyka złamania. Zapisy pod numerem telefonu 22 78 36 023.

 

plakat_halinow-1

Fruits and veggies in heart tape

DIETETYCZNY PUNKT KONSULTACYJNY

 

Bezpłatne porady dietetyczne w ramach Szwajcarsko-Polskiego programu zapobiegania nadwadze i otyłości oraz chorobom przewlekłym. 

reklama_detetyczny-punkt-konsultacyjny-page-001

 

grypa

NIE DAJ SIĘ GRYPIE

 

Czy wiesz, dlaczego powinieneś/aś zaszczepić się przeciwko grypie? Obejrzyj krótki filmik i przekonaj się dlaczego warto to zrobić. film widoczny po kliknięciu „WIĘCEJ”

osteoporoza-przyczyny-objawy-i-leczenie

OSTEOPOROZA – ZBADAJ SIĘ CZY JESTEŚ W GRUPIE RYZYKA!

Zapraszamy 18 sierpnia na profilaktyczne badania w kierunku wykrycia Osteoporozy. Badanie polega na ocenie gęstości kości oraz czynników ryzyka złamania. Zapisy pod numerem telefonu 22 78 36 023.

 

 

C500431

godziny-otwarcia1

GODZINY PRACY W WEEKEND

 

Pragniemy poinformować, że Centrum Medyczne ZANMED będzie otwarte w każdą sobotę w godzinach 10:00 – 14:00. Zapraszamy 

ortok(1)

OKULISTA DZIECIĘCY

 

Zapraszamy naszych najmłodszych pacjentów do naszego nowego specjalisty Pani dr. Katarzyny Wojtas – Korzeniec specjalizującej się w okulistyce mały pacjentów. Pierwszy termin konsultacji: 28/10/2015. Więcej informacji pod numerem 22 78 36 023